Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy élitek meg, ha beteg a...

Hogy élitek meg, ha beteg a babátok?

Figyelt kérdés
Egy éves, és akárhányszor láza van, tök ideges vagyok, tiszta gyomor idegem van, hogy nehogy feljebb menjen neki, és hogy mi lehet a baja! Pedig eddig csak ilyen 3 napos láza volt, viszont az már 3-4-szer! Én viszem túlzásba, vagy ez természetes? Amúgy nem vagyok egy túl aggódó anyuka, de ha az egészségéről van szó, és valami baja van, nekem is minden bajom van!
2011. okt. 2. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanigy vagyok, ésez azért van ,mert ANYA vagy, és jó anya ha igy aggodsz:) biztos mi is voltunk betegek, kérdezd meg anyukádat hogy élte tul:))))))
2011. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én tiszta stressz vagyok,idegbeteg.a nyakam,vállam csuklyásom be van állva az idegtől.most is beteg a fiam,fül gyulladása van.most két éves,és már tízszer volt beteg,ebből most harmadjára kap antibiotikumot is.kétszer volt hányós hasmenős,szerencsére kórház nem volt.de ha köhögős-taknyolós betegsége van,akkor is napi 4-5 alkalommal hány a köhögéstől.nagyon lázas eddig kétszer volt(39,6),na az kemény volt.rettegtem a lázgörcstől.

alapból én sem vagyok aggódós,csak ha beteg,nem nevelem búra alatt,sokat vagyunk közösségben,és három hete bölcsis is.szóval ezek a betegségek sírba visznek.ez az egy alkalom,amikor beteg,hogy azt mondom,hogy ha tudtam volna,hogy ez az aggódás ennyire megviselhet,ilyen rossz,nem vállaltam volna gyereket.(a nem alvás,hányás takarítás,nem evés stb. nem érdekel,csak ez a stressz,féltés,aggódás.

2011. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rosszul viseltem. én elsírtam magam, és arra gondoltam bár át tudnám vállalni a lázát. nálunk is 'csak' ez a 3napos láz volt. az első nap volt a legrosszabb, a többi napon már észhez tértem :) - tettem,amit kell ilyenkor, de azért rossz volt nagyon betegen látni, ahogy szenved :(
2011. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a természetes aggódás!! Én is így érzek ha beteg valamelyik gyerekem! Pl minden más könnyebb a második gyerekkel, nem stresszel az ember, de ha beteg.........az a leg szörnyűbb!!!
2011. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A férjem már kivan, hogyha kicsit melegebb, akkor már lázat mérek, hogy minek stresszelem magam állandóan.

És mindig igaza van, még csak egyszer volt láza, mindig csak enyhe hőemelkedés. De nem bírok magammal.

Én nem is hiszem, hogy ez változni fog, sokat vártunk rá, anya szeme fénye. :) Bár gondolom, mindenki így van ezzel.

2011. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az enyém is most is beteg, délutánra lázas lett, de úgy gondoltam, nem cipelem be az ügyeletre, majd holnap a gyerekorvoshoz elviszem, lázcsillapítózom, annyira szerencsére nem magas, de minden bajom van! Ez a bizonytalanság, hogy mi baja lehet! Ügyeletre meg azért nem viszem, mert hasmenés hányás vírus van felénk, és nem akarom, hogy netán még valamit pluszba ott is össze szedjen! Majd holnap rendelés elejére elviszem a dokihoz, hogy mi legyünk az elsők!
2011. okt. 2. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!