Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a leges...

Szerintetek melyik a leges legjobb pelenka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 11:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kipróbáltuk szinte az összes pelust, de legjobban a pampers jött be, abból pedig bármelyik fajta.
2011. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
pampers esetleg a tescos, a libero mindig átázik
2011. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

pampers mindenképpen, és minden fajtája, kivéve a narancssárgát, mert annak a tépőzára nem rugalmas, de nem folyt ki belőle semmi sem, csak amikor már mászott a fiam nem maradt jól rajta, holott előtte azért jó volt az is, ha hó vége volt már nagyon.

A többi pampers szuper! sosem használnék mást!

2011. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Na, akkor én leszek a fekete bárány, de nekünk a Pampers egyáltalán nem jött be, a legrosszabb volt mindközül. Én sem szeretem a balzsamot benne, ahogy írta az előttem szóló. Aztán nagyon átengedi a szagokat, és ha belepisil a baba, akkor felpuffad, mint egy lufi. Ráadásul kicsit popósabb, combikásabb babákra nem is passzol, maga a kialakítása is rossz. Nekünk a Libero jött be legjobban, de még a Huggies, sőt, a dm-es Babylove pelenka is jobban bevált, mint a Pampers. Szerintem ez teljesen gyerekfüggő.
2011. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Lila Pampers a legjobb nekunk (avtive fit) utanna a zold Pampers (baby dry).

Mast nem is veszek.Parszor vettem huggiest, de mindig mefogadom, hogy maradok a pampersnel....

2011. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én megint jól meg szívtam. Múlt hónapban Libero-t vettünk. Tök jó volt. Olyan jól áll rajta. Előtte akciós volt a Huggies 64 db-os pirosas csomagolásban. Egyből vettem 2-őt,mert előtte való hónapban is Huggiest vettem csak az egy nagy csomag volt. Azt hiszem akciósan 4300 ft a Tescoban és 104 db-os. Nos ez tök jó volt. A peluson egy nagy Micimackó volt és a dereka gumírozott volt. Ezért is örültem 2500 ft-ért a 64-es Huggies-nak. Igen ám, de ennek sehol nincs gumirozása és a combjánál alig tudom becsatolni, mert széles a bugyra és ezen csak a kicsi minta van felül, ahol becsatolod, a többi része fehér. Átázik, kicsípte most úgy a seggét, mint még soha. Még sebes is lett, pedig Sudocream-mel kenem. Szóval megfogadtam, hogy ezt a fajtát nem veszek soha többé. Utána a Libero volt akciós múlt hónapban, de most amikor mentem nem volt semelyik akciós és megláttam 3500 ft-ért a 64-es Huggies-t. Csak nem rémlett a csomagja. Hát...amikor itthon kibontottam, amit csak lehetett szidtam. Bár úgy látom, hogy a comb résznél valamit visszavettek, mert könnyebben rá lehet tenni, de utálom ezt a fajtáját.
2011. okt. 12. 14:32
 17/21 anonim ***** válasza:
Pampers.A kislányom combja husisabb és ennek a gumírozása nem szorítja+sok pisit elbír,próbáltuk a Liberot is de az szorította a combját.
2011. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Dm-es babylove!!!!Ez a lgjobb számunkra,pedig szinte az összes fajtát kipróbáltuk!
2011. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szintén Dm babylove:)
2011. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekünk a DM-es Babylove nem jött be. Eleinte a pamperst használtuk, de itt olvastam, hogy a DM-es mennyire jó és gondoltam, hogy mégiscsak olcsobb, mint a pampers, ezért áttértünk. De kifolyt napokig a kaki, ezért visszatértünk a pampersre. Azóta nincs ilyen. Én többet nem kísérletezek, maradunk a pampersnél.
2011. okt. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!