Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit nem ehet a szoptatós anyuka?

Mit nem ehet a szoptatós anyuka?

Figyelt kérdés

Mik azok, amiktől megfájdulhat a babapoci.

tehéntejet lehet enni? dinnyét? paradicsomot? kovászos uborkát?


2007. júl. 20. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatós kismamáknak kerülni kell minden olyan ételt, ami puffaszt.

A dinnyét szintén érdemes kihagyni, mivel hasfájást okozhat az újszülöttnél.

Kerülni kell a banán, alma fogyasztását is.

Szénsavas üdítő helyett inkább a szűrt leveket kell előnyben részesíteni.

Gyümölcsként inkább a befőtteket és a kompótokat javasolnám.

2007. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
MIKOR MINKET KIENGEDTEK A KÓRHÁZBÓL ÁLLTALÁNOS TANÁCSKÉNT AZT MONDTÁK,HOGY EHETEK MINDENFÉLÉT CSAK MÉRTÉKKEL.AZTÁN MÁSODIK NAP ÉJJELÉN MÁR KI IS KELLETT HÍVNI AZ ÜGYELETET MERT ANNYIRA SÍRT A PICI,HOGY NEM TUDTUK MEGNYUGTATNI SEMMIVEL.A DOKTORNŐNEK AZ VOLT AZ ELSŐ KÉRDÉSE,HOGY MIT EBÉDELTEM.ÉN VÁLASZOLTAM,HOGY PÖRKÖLTET NOKEDLIVAL CSAK MÉRTÉKKEL.AZTÁN KIJELENTETTE HA NEM AKAROK ROSSZAT A PICINEK AKKOR EFELEJTEM A HAGYMÁS ALAPÚ ÉS FŰSZERES ÉTELEK,PANÍROZOTT,PUFFASZTÓ DOLGOKAT + A TEJET,ÉDESSÉGET,APRÓSZEMŰ GYÜMÖLCSÖKET.ÍZESÍTÉSKÉNT CSAK SÓT ÉS KEVÉS FOGHAGYMÁT A HÚSOKHOZ.
2007. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én is mindent ettem mégsem volt baja egyik gyerekemnek se! Ez hajlam kérdése is nemcsak azé hogy mit eszik az anyuka.Ha ezt se lehet meg azt se akkor mitől lesz az anyatej?
2007. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
a tehéntejet nem javasolják, de mindent lehet enni, ha valamelyik étel gyanús azt egy ideig hagyd el
2010. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!