Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden szoptatós anyuka...

Minden szoptatós anyuka megvárja amíg magától elválasztódik a babája vagy tervezi valamikorra az elválasztást?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem többen elválasztják,mint hagyják magától zajlani a folyamatot.Ez persze nem negatív kritika,mert mindenkinek lehetnek saját szempontjai.Bár a túl korai elválasztást határozottan ellenzem,a másfél éves kor utánit meg tudom érteni-mégis határozottan büszke vagyok,hogy a mindjárt18hónapos kisfiam kifejezetten cicibetyár,s én nem is szándékszom ezen a helyzeten változtatni!:)
2011. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hu,de határozott vagyok:))
2011. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Na én most meg leszek kövezve!Én úgy terveztem,hogy 6 hónapos koráig szeretném szoptatni.Most 7 hónapos és már csak reggel este szopizik.De szerintem már azt sem sokáig.
2011. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Elmondod,hogy miért így tervezted?
2011. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Nalunk a lanyomnal adott volt a helyzet, mert 10 honaposan elvalasztotta magat. A fiam most lesz 1 eves, meg szopizik, es egyelore fogalmam sincs meddig "hagyom", de egyelore nagyon kell neki, foleg, hogy a tapszert el sem fogadja...
2011. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
15.33-as: utana tapszert fogsz neki adni? Nem kotozkodni akarok, csak kivancsiskodok. Mert tejalapu taplalkozast meg fent kell tartani 6 honapos kor utan is.
2011. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Én kimondottan sajnáltam, amikor 10-11 hónaposan elválasztották magukat. Én hosszú szopit terveztem, ők ennyit tartottak fontosnak. :)
2011. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Igen,elmondom.Pajzsmirigybeteg vagyok,emiatt gyógyszert kell szedjek(hormont),és szívgyógyszert,mert a pajzsmirigy tönkretette a szivemet.És ezek a gyógyszerek elvileg nem okoznak kárt a babánál,dehát kitudja....ez az egyik ok.A másik egy kis önzőség:(nem vagyok büszke rá,ezt elmondom!Szóval alapból hatalmas mellem van,amit rengeteg tornával sikerült a tehességem előtt formában tartani annyira,hogy ne a nunimtól kelljen feltekergetnem a melltartóba,és attól féltem,hogy ha elhúzódik a szoptatás, akár két évig is,akkor meg fogok őrülni vele...
2011. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen tápszert kep,és 4 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást,így már sokmindent eszik is.És megvan neki 6-7 deci tejalapú táplálék...
2011. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi,hogy nagyon nagy hajlamom van infarktusra,embóliára,ezért kellene szednem vérhígítót,amit szoptatás alatt nem lehet,és nem is szedtem,de jön a nyár és el akarom kezdeni,mert szeretném felnevelni a babám...
2011. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!