Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok hány hónapos korában...

Babátok hány hónapos korában tettétek lejjebb a kiságyban a matracot?

Figyelt kérdés

Meg kell fordítanunk a kiságyat(kombi kiságy).Máshova kerül és át kell tenni a pelenkázót a jobb oldalra.Ehhez szét kell szedni az egészet.Gondoltam már egyúttal tegye lejjebb a párom a matracot is, hogy már majd ne kelljen még egyszer szétszedni...

Még csak 26.-án lesz 3 hónapos a babám.



2012. jún. 16. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
mi most fogjuk lejjebb rakni mert már kezdi felhúzni magát. most 6 és fél hónapos.
2012. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is kb. fél évesen tettük lejjebb, mert akkor már próbált kapaszkodni és felhúzni magát, de addig nem volt gond.
2012. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hónaposan amikor bolcsobol átkerult a kiságyba, mert így volt pont egymagasságba az ágya az enyémmel, jobban ráláttam o meg énrám. Aztán jól jott, mert amikor forogni kellett, nem kellett félnem, tudtam hogy már mélyen van, lassan megint lejjebb fogom megint tenni, még mielott felállna
2012. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai, persze neki mindegy csak neked kényelmesebb így. Amíg nem ül fel addig maradhat fenn. Az én fiam 7 hósan ült fel akkor raktuk le.
2012. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradhat még..lesz még bőven időtök egyre mélyebbre hajolgatni. Ahogy a mozgásfejlődése kívánja, ahogy elkezd egyre jobban forogni, hintáztatni magát, akkor eggyel lejjebb, majd amikor próbálkozik a felállással, akkor még eggyel lejjebb. Nálunk is kb 6 hónaposan ment eggyel lejjebb, majd 11 hónaposan az alsó szintre :)
2012. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!