Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent vagy Tommee Tippee?...

Avent vagy Tommee Tippee? Cumi, cumisüveg, mellszívó. Melyik márka a jobb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 16:35
1 2
 11/13 anonim válasza:
sem az avent, sem a tommee tippee nem tartalmaz bisphenol-a-t. semmelyik nagyobb marka termekei nem tartalmaznak mar. szoval ez nem gond, hacsak nem a kinai piacon veszel cumisuveget. raadasul mindben van hasfajast ti. levegonyelest gatlo szelep, szoval emiatt is total mindegy. szerintem az avent, a tommee, a dr brown's kabe ugyanannyira jo. mindet probaltam. a hasfajas meg sajna olyan, hogy a ha hasfajos a baba, akkor hasfajos, azon cumisuveg nem segit. most tommee tippee, elektromos mellszivot hasznalok a masodik gyerkocnel. bevalt abszolute, ami nagyon jo benne, hogy szabalyozhato a szivas erossege. de nem hinnem, hogy az avent jobb vagy rosszabb lenne. szerintem, azt vedd, amelyik szimpatikusabb, mert ezek a jobb markak nagyjabol ugyanazt tudjak.
2010. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Babó84 válasza:

Mi Tommee Tippee cumisüveget használunk és 100%-ig meg vagyok vele elégedve. Mivel kis súllyal született a babám ezért már a kórházban tápszert kapott és sajnos nekem sem lövellt be a tejem, így maradt a tápszer sajnos! A TT-nek a legjobb a cumisüveg cumija, tényleg nagyon hasonlít a mellre!

Persze még a kórházban megkérdezte tőlem a kórházi védőnő, hogy milyen cumisüveget vettem, mikor mondtam, hogy Tommee-t csak húzta a száját és kijelentette, hogy Ő csak az Aventet tudja ajánlani, és hogy kismamák tapasztalatai alapján mondja ezt. Na engem ez cseppet sem érdekelt, mert direkt a kidolgozása miatt vettem TT-t, és nem Aventet. Azóta beszereztünk két szelepes TT cumisüveget is, ami hasonló a Dr. Brown's-hoz, csak a cumija ennek is nagyon hasonlít a mellhez. Úgyhogy szerintem csakis Tommee Tippee!!!

2013. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bár nem mai a kérdés de leírnám az én tapasztalatom .

Mi a TT mellett döntöttünk és nagyon jól. A mikrós sterilizálóba mindent eltudok ferfőtleniteni. A cumisüvegek szépek praktikusak és nem lett még se karcos se elszineződött.A legjobb benne hogy beleilleszthető a tejtárolo doboz igy egyből lehet abba fejni illetve abbol is ihatja igy nem kell átöntögetni. A cumisüvegbe is lehet fejni akinek sok teje van annak nagyon jol jön. Nagyon szép termékei vannak nekem tetszik mindenestől.

AMellszívoja viszont nekem nem vállt annyira be. Nagyon jo tény könnyen szétszedhető és hallkabb mint az Aventes de nekem az egyik mellbimbómat kidörzsölte mert az nagyobb volt. De ez személyes probléma nem a terméké.

Avent mellszivót kaptam kölcsön az jobban bevállt,a fent említett hibám miatt illetve a belerakhato szilikonpárna is plusz pont részemről

Viszont az avent üvege amit a mellszivora lehet tekerni folyton lelötyögött és hangosabb volt,mint egy.nyikorgó ajtó. De persze ez is gondolom fajta függő mert több aventes mellszivo létezik ugye.

Ja ésaz üveg mindig ugy nézett ki mintha ezeréves lenne hiába mostam el. Megycsunyult.

A TT mellszivohoz alapbol kapltam egy plussz szelepet ami még mindig csomagolásban van.

Teljesen megvagyok elégedve a TT vel örülök hogy ezt választottam anno.

Ja és én ugy éreztem a TTnek picit kissebb a szivoereke és nem lehet forgatni ugy mint az aventeset de ugyanannyi tejcsit fejtem le mindkettővel szoval nem rosszabb.

2014. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!