Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet olyan szívtelen...

Hogy lehet olyan szívtelen valaki, hogy ott hagyja a saját gyerekét a kórházban?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy 9hónapig vele van a saját gyereke a pocakjában, de érzi a rugdalózását, s mi egymást.Ezekután van valakinek szíve ott hagyni a kórházba, miután megszenvedett érte.?!Nem tudom az ilyen embereknek nincs lelkiismeret furdalásuk, hogy valahol a világban van egy gyerekük..?!Tudom, hogy most sok támadást fogok kapni, de az nem magyarázat, hogy mert "azt akarta, hogy jobb körülmények között nőljön fel a gyerek, mert ő nem tudna megadni neki semmit".Akkor miért nem gondolkozott el akkor mikor gyereket csinált, az ilyenek olyan felelőtlenek?!!! Én semmi pénzért nem hagynám ott a gyerekemet!Még ha a híd alá, kéne mennem akkor se!
2013. febr. 25. 10:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
26%

#17:


> Miért szerinted nincs olyan, hogy védekezés mellett esik teherbe az ember?


Mondjuk ebben igazad van, de tényleg. Viszont nem ez a nagy általános dolog. Az abortuszra jelentkezők, vagy a gyermeküket kórházban hagyók igencsak elhanyagolható része, mondjuk 0.1 %-a?

2013. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Jégtánc ***** válasza:
77%
Na már megint belém akarsz bekötni?Kedves T valaki.Előttem már páran leírták hogy mik lehetnek a lehetséges okok.Mint írtam mindannyian mások vagyunk.Másképp gondolunk dolgokat.Józanul kell mérlegelni.Azon kár filózni hogy valaki miért nem védekezik rendesen.Hidd el aki ott hagyja a gyerekét élete végéig cipelni fogja ezt a keresztet.Nem hiszem hogy nyugodtan is fog tudni aludni bármikor is.
2013. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
87%

Jobb ha megöli vagy sorsára hagyja? Az ilyenek miatt mint Te nem merik az inkubátorig sem vinni a gyermeküket a bajban lévő anyák. Ez nem háborít fel hogy hány babáért felelős az oktalanul ítélkező ember?

Biztos nem jó kedvéből dönt így ,ha pedig nem is bánja jobb a babának is,lehet szerető családja.

Komolyan gondolkodj el.

2013. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
T-nek: te nem az erkölcsöket vèded, hanem egy troll vagy. Képzeld én pl nem szedhetek /használhatok hormontartalmú dolgokat. Nagyjából marad a gumi. Ha még latexallergiám is lenne és még nem is szültem volna, akkor se ez, se spirál. Ja ilyenkor kell apácának menni nem igaz?
2013. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
28%

#24


? Miért lennék troll? A mondandóm melyik része volt hülyeség?

Nagyon sajnálom, hogy ilyen eü. gondjaid vannak, természetesen nem rád értettem, amit írtam. Jó egészséget!

2013. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
70%
az abortusz jobb?
2013. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
2013. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%

Már megint egy unatkozó anyuka, aki nagy jólétében mások nyomorán csámcsog. Komolyan, hogy mersz te ítélkezni bárki felett, anélkül, hogy ismernéd az életét, a körülményeit, az érzéseit? Szerinted jobb lenne, ha bevágná egy kukába a gyerekét?

"Én semmi pénzért nem hagynám ott a gyerekemet!Még ha a híd alá, kéne mennem akkor se!" Inkább végignéznéd, hogy sír az éhségtől vagy a hidegtől? Gondolkozz már egy kicsit, mielőtt ilyeneket írsz.

2013. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
31%

Én is elitélem. De a barátnőmnek meg így lett gyereke. Egy anyuka neki adta mert nem tudta volna felnevelni.

Aki megszülte annak nincsen lelke az tuti. De a barátnőm meg jol járt végül is. És nagyon jó helyre került a baba. Ilyen is van!

2013. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
A családban előfordult ilyen,mégpedig a saját anyámmal.A lehető legjobb döntést hozta,bár az előtte lévő gyerekével is ezt tette volna.Sajnos egy ilyen döntés mögött egy egész sor dolog áll.Esetünkben anyám fiatalon hozzáment az apámhoz,aki halálosan féltékeny volt,ütötte,verte,alkoholista volt.Azzá tette az anyámat is aki gyenge volt hogy kilépjen.Én és az öcsém születtünk ebbe a házasságba,az életünk maga volt a pokol.Aztán apám meghalt,anyámat részegen elütötte az autó,rokkant lett.összejött egy alkesz manussal,eltitkolt terhességből szülte az öcsémet,akit otthagyott az apjánál 3 évesen.Hozzáteszem minket sem nevelt soha,rossz anya volt.Pár éve terhes volt,a kislányt a kórházban hagyta.Kérdem én ki járt négyünk közül a legjobban?Mindhárman lelkileg sérültek vagyunk,az anyám vert minket,rajtunk vezette le a dühét.Védekezés.Az anyám segélyen él,és elitta a maradék agyát,letojik mindent.A palija szintén.Nem gondolnak a védekezésre.Szomorú de ez van.3 gyermekem van,sosem hagynám el vagy bántanám őket....
2013. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!