Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet olyan szívtelen...

Hogy lehet olyan szívtelen valaki, hogy ott hagyja a saját gyerekét a kórházban?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy 9hónapig vele van a saját gyereke a pocakjában, de érzi a rugdalózását, s mi egymást.Ezekután van valakinek szíve ott hagyni a kórházba, miután megszenvedett érte.?!Nem tudom az ilyen embereknek nincs lelkiismeret furdalásuk, hogy valahol a világban van egy gyerekük..?!Tudom, hogy most sok támadást fogok kapni, de az nem magyarázat, hogy mert "azt akarta, hogy jobb körülmények között nőljön fel a gyerek, mert ő nem tudna megadni neki semmit".Akkor miért nem gondolkozott el akkor mikor gyereket csinált, az ilyenek olyan felelőtlenek?!!! Én semmi pénzért nem hagynám ott a gyerekemet!Még ha a híd alá, kéne mennem akkor se!
2013. febr. 25. 10:09
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Szerintem is verje meg az Isten az olyat. Éngem is a korházban hagytak születésem óta s 1 éves s 3 hónapos koromban talált rám anyú aki örökbefogadott.

A kórházban úgy bántak velem mint az állatokkal vagyis nem szerettek, nem tanitottak meg semmire s emiatt nagyon le voltam maradva. Megfordulni,járni, enni ételt nem tudtam merr a korházban semmit nem foglalkoztak velem.

Ha valaki nem akar gyereket akkor terhesség alatt keressen valakit aki örökbefogadja a gyerekét. Ne felejtse a korházban hanem gondoskodjon hogy adja örökbe hogy családba kerüljön a gyerek.

2019. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!