Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is hagyja a babáját addig...

Más is hagyja a babáját addig sírni, még el nem alszik?

Figyelt kérdés
Annyira ölbe baba,hogy nappal nem tudok semmit sem csinálni,mert állandóan az ölemben akar lenni.Éjszaka ezzel nincs gond,szopizik majd alszik tovább a kiságyban.De nappal tényleg,hogy nem tudok semmit sem csinálni.Nagyon rossz látni meg hallani,hogy keservesen sír,de valahogy le kell szoktatnom,hogy ne rajtam legyen mindig.Ti hogyan oldjátok meg?2hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 15. 11:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Soha nem hagytam sírni! Szintén ölbebaba volt. MOst, 8 hónaposan viszont már nagyon önálló. "Jön-megy" magától. :) Nagyon kiegyensúlyozott, barátkozós, okos, ügyes baba. :)
2009. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem hagytam,soha.2 hónapos,mit vársz tőle?Szeret téged,szüksége van rád.Azért született,mert akartátok,akkor most szánd rá az időt,és legyél vele.Ha sokat akar kézben lenni,vedd fel,szeretgesd.Ha kendőben magadra kötöd,sírás nélkül tudsz tevékenykedni mellette,sőt,még aludni is fog.RÁD van szüksége.

Persze divat hányásig sírni hagyni a gyereket,h anyukának kevesebb legyen a dolga,én sosem tettem,mégis normális,nem hisztis,jó alvó gyerekeim vannak.

2009. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%
Csak úgy tudod leszoktatni,ha hagyod sírni.Ha mindig felveszed,akkor soha nem marad meg egyedül.Ki kell bírni,bármilyen rossz is hallgatni.Néhány nap alatt átáll.
2009. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem baj ha hagyod sírni, mert ha mindig fölveszed, soha nem fogja megszokni hogy egyedül is ellegyen. én is hagyom sírni.
2009. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

Ezt ugye nem gondolod komolyan kedves utolsó?Szerintem rohadt dolog sírni hagyni a gyereket!!!!!

Olyan picike még!Nekem is szeretett ölbe lenni a fiam,én fel is vettem,nekem ő volt/van az első.ha nem tudtam tőle semmit csinálni,hát nem tudtam.a gyerek az első.nekem

2009. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Én bizony volt h hagytam sírni (tenném hozzá semmilyen segítségem nem volt és azóta sincs) de csak max.5 percig ez volt a határ, ha tényleg "csak" nyüszi volt már és fáradt akkor 5 perc múlva abbahagyta, de ezt csak órával tudtam csinálni, mert az anyai szív a 20 másodpercet is félórának érzi olyankor :(

5 perc múlva nem hagyta abba akkor kivettem, sétálgattam vele stb. majd újra visszaraktam. Macerás, fárasztó, napokba tellik, de sikeres volt.

Nyugodt barátkozós aktív kisfiú, nem látom hogy megviselte volna ez a dolog!! az viszont tui megviselte volna ha egy totál idegbeteg, kifáradt, kimerült és kikészült anya mellett nő fel.

23 hónapos jelenleg.

2009. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
én sosem hagytam sirni...sokáig ö is ölbe baba volt,de mostmár régkinötte,föleg miota mászik/megy.1éves
2009. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy lesz olyan aki szinte körbeburkolja,hogy milyen szemétség ezt csinálni.Igen akartuk a babát nagyon.És nagyon is szeretjük,de az amikor még nagy dolgára sem tud elmenni az ember,mert a baba rajta azért az már túlzás szerintem.Valóban szeretetet igényelnek,és nem csak 2 hónaposan.De sem főzni nem tudok mellette sem semmit csinálni,persze ezt vállaltuk,de valahol legyen 1 határ.Aki meg megért az valószínűleg teljesen abban a cipőben van mint én.
2009. szept. 15. 11:47
 9/24 A kérdező kommentje:
Ja is igaza van az egyik hozzászólnak,valóban az jobb ha kimerült a gyerek anya?Hát igaza van rohadtul nem,sokszor már annyira kimerült vagyok,hogy esem össze:(És elhihetitek lelkiismeretfurdalásosom is van,hogy így sír:(
2009. szept. 15. 11:50
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Az én kislányom is állandóan kézben volt, mindig kivettem az ágyból ha sírt, és a konyhába is vittem magammal, mert ha nem látott engem, akkor nagyon sírt. Viszont tényleg nem tudtam elvégezni otthon a házimunkát, és a fiam akkor kezdte az első osztályt, vele is foglalkoznom kellett. Sokszor volt az, hogy mire haza jött a férjem, nem volt még kaja, mert a kislányunktól nem tudtam megcsinálni. Jól rá is fáztunk, hogy így elkényeztettük, mert most 5 éves, de még mindig az apjával alszik egy ágyban. :S Ha lesz még egy kisbabánk, akkor őt hagyom majd sírni én is, persze tapasztalt anyukat vagyok, tudom, hogy mikor fáj neki valamije, akkor majd dédelgetni fogom. De mikor elalszik az ember cicjén, és próbálod betenni a kiságyba, majd mikor emeled be, egyből felébred, na azt direkt csinálják. Egy anyuka tudja, hogy mikor fáj a babájának vmije, és tudnia kell azt is, hogy mikor "hisztizik"
2009. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!