Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan értessem meg az anyósom...

Hogyan értessem meg az anyósommal, hogy az én fiam, az Én fiam?

Figyelt kérdés
A legkisebb fia 14 éves és mindig hozzá hasonlítja a kisfiam.Mert, hogy az ő pici fia ezt ekkor és akkor csinálta,meg, hogy tisztára úgy néz ki mint a legkisebb fia,(még véletlenül sem mondja azt, hogy úgy nézne ki mint a férjem)A kisfiam most 5 hónapos és ez megy, mióta megszültem.
2009. okt. 12. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyik füleden be, a másikon ki.

Persze, hogy a fiához hasonlítja, hiszen még jól emlékszik amikor kicsi volt, nem volt olyan rég.

Amit írtál abbólnekem nem jön le, hogy nincs tisztába azzal, hogy a fiad a te fiad. Csak mesél.

2009. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na de ua 66x?

Már az idegeimre megy.

Az elmúlt6 évben nem szóltam vissza, csak tűrtem és tűrtem, de most nagyon elegem van belőle.Mit csináljak?

2009. okt. 12. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szia.Ez legyen a legnagyobb gond anyósoddal :)
2009. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is néha beindul ez a lemez :) amikor már nagyon nem bírom várok egy két napot és csak úgy "mellesleg" ;)megjegyzem anyósomnak, hogy ki nem állhatom azokat az embereket akik mindig rögtön a sajátjukhoz hasonlítják a picimet.Ennyi.:) Aztán vagy veszi a lapot vagy nem :D
2009. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az enyémmel meg az a gond,hogy mi távol vagyunk ritkábban látja a fiamat a sógoromék meg sokszor vannak ott.Ott 9hónappal fiatalabb a kisfiú,de állandóan leZsombizza az én Danimat.Már megkérdeztem tőle a múltkor miért keveri állandóan.Nem tudott mit mondani,mondtam neki engem sem Annamarizol le-sógornőm...na erre kész volt.Azóta azt hiszem próbál figyelni rá,de azt hiszem ezt nem lehet kikezelni ezt a defektet belőlük..14év meg már elég rég volt sztem ahhoz,hogy mindenre emlékezzen de sztem magát akarja fényezni azzal,hogy a fiához hasonlitgatja,minthogy ő a tökéletes asszony-anya.lehet nem bántóan,de sztem zavarja,hogy te vagy az újdonsült anyuka és irigyel kicsit miatta és szeretne a helyedben lenni-lehet ezt még ő sem vallja be magának.Próbálj meg nem tudomást venni róla sztem...15hós baba mamája
2009. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
azért érzed ezt akkora gondnak,mert egyszerűen utálod az anyósód.ha nem lenne vele problémád,ezek a megjegyzések nem fájnának.de miért is kéne hogy fájjon,nem bántó.akkor lenne az ha a kocsmároshoz hasonlítaná,na akkor már jogosan kapnád fel a vizet.én babám 9 hónapos,és roppant vegyes,se anya,se apa,hanem a tesóm gyerekihez hasonlítja mindenki.legyek pipa?ugyanmár.nem hiszem hogy ez a legnagyobb gond.egyébként meg lehet,hogy tényleg a másik fiára hasonlít.ne foglalkozz vele szerintem.
2009. okt. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mondd el neki, hogy vannak köztük különbségek is, ők két külön ember, vagy azt akarja, hogy ne legyen saját emléke a fiadról?? Érted, ha mindig egy másik palántához hasonlítja, RÓLA külön nem lesznek sztorik, amit majd mesélhet. Pedig ő meg az unokája. ezt értesd meg vele. Sok szerencsét... :)
2009. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem utálom az anyósom egy cseppet sem.Nem azért foglalkozom a dologgal.

A kisfiam nem egészséges,és ez dühít leginkább, hogy ezt nem tudja megérteni.

Most vasárnap is elmondtam neki a telefonba, hogy nem szeretem, ha a kisfiamat hasonlítja vagy az ő fiához, vagy a családban élő gyerekekhez, erre elsírta magát és közölte, hogy sajnálja, hogy felhívott,hogy beszéltünk és lerakta a telefont.

2009. okt. 13. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!