Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos kislanyom ma egesz...

5 honapos kislanyom ma egesz nap uti hasat, oldalat tiszta erobol. Miert csinalhatja?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el hogy ez nem faj neki.mas tapasztalt ilyet?

2014. aug. 1. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, az én babám a fejét ütötte: orrát, homlokát, fültövét, szóval kb ahol érte. általában elalvás előtt, de ritkám máskor is, épp abban a korban, amiben most a te kislányod van. kinőtte. valóban fáj, néha, ha nem sikerült időben elterelnem a kezét és bevitt egy erősebb ütést, el is sírta magát. szerintem ilyenkor ha vannak is ár "sejtéseik" még nem teljesen tudják, h ez az ő kezük a fejükön/hasukon és az ő karjuk önmagukat üti. stb. talán épp így tudják összekötni és jönnek rá lassan...
2014. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém négykézláb rugózik és üti a fejét a kiságy rácsába, szekrénybe, ajtóba. Élvezi, hogy kopog, közben meg néha lesz rajta egy-két kis folt. Még utóbb azt hiszi, én ütöm. :O :D
2014. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh,hhat akkor remelem elmulik ez a szokasa es nem uti meg magat msgyon.azert ha csinalja elvesem onnan a kezet
2014. aug. 2. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!