Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az anyuka cigizett terhessé...

Ha az anyuka cigizett terhesség előtt, DE 5hetesen letette és egész terhesség alatt, szoptatás alatt nem cigizett, lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 07:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy semmi baja nem lesz ettől a babának.
2014. okt. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem lesz baja es orulok hogy letetted, ugyes vagy. eletem legszomorubb latvanya volt a korhazban dohanyzo kismama. az osszes ujszulott bekesen aludt az ove pedig keservesen vegigorditotta a 3 napot, az elvonasi tunetektol :(
2014. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Persze. Gondolod az a sok karos anyag az hipp-hopp eltunt az anyuka szervezetebol?
2014. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A babának akármitől lehet baja,kár ilyenen aggodalmaskodni,de szerintem ettől nem lehet.Anyuka meg legyen büszke magára,hogy sikerült letenni,és ne agyaljon feleslegesen :)
2014. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Én ugyanígy voltam, cigiztem terhesség előtt, majd megtudtam hogy terhes vagyok letettem, terhesség és fejés alatt nem cigiztem. Egészséges, nyugodt, kiegyensúlyozott a babám.
2014. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a dicséretet, nem tudtam volna cigizni, főleg hogy láttam hogy a hugom mind a két gyerekénél cigizett az egyik fia beteges is lett :( de mindegy is.

csak azért kérdeztem mert a fiam, aki már 8 hetes napi szinten mintha fulladna, 1-2x pár másodpercig olyan furán veszi a levegőt mintha asztmás lenne de lehet csak félrenyel, vagy nem tudom, de olyan fura. remélem nem a cigizésem miatt.

2014. okt. 8. 08:12
 7/14 A kérdező kommentje:
igen, kedves 3as én is erre gondoltam, hogy nem tisztultam ki rendesen és az okozott/okozhat a fiamnál problémát.
2014. okt. 8. 08:18
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

a cigarettazas nyomait az abbahagyas utan meg evtizedek mulva is ki lehet mutatni a szervezetben.


Aki azt allitja hogy a 5. hetig tarto intenziv dohanyzas nem arthat a babanak, az sajat magat alltatja. Ahogy amugy a dohanyosok szoktak.

2014. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az asztmás gyerek sípol,azt rögtön észrevennéd,hogy gáz van,egyébként én még terhesség előtt leraktam a cigit,mégis kruppos lett a lányom (fulladásos gyerekbetegség) de ismerősömnek is most lett asztmás a gyerek,pedig soha nem dohányzott,és a majdnem két éves gyereket szoptatja.És mégis!Barátnőm meg végig dohányozta a terhességét,és olyan egészséges 5 évese van hogy el sem hiszem,soha nem beteg!Ez a dolog kiszámíthatatlan.Persze direkt nem károsítjuk a gyerekünket,de te választhattad volna azt az utat,mint sokan,hogy nem érdekel,bagózok,de te nem így tetted.Voltam én dohányos,bitang nehéz letenni,úgyhogy én tényleg azt mondom ügyes vagy :) és nem foglalkozz a roszindulatúakkal.
2014. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem foglalkozok velük :) köszönöm amit írtál, remélem semmi komoly baja nincs.
2014. okt. 8. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!