Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek fájt a gátmetszés...

Mindenkinek fájt a gátmetszés és a varrás, csak nekem nem?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, olvasom, hogy érezte a gátmetszést, de ha azt nem is a varrás az pokoli volt és hasonlók. É ugyan EDA-val szültem, lehet azért sem éreztem, de a vágást egyáltalán nem,és a varrást sem éreztem, ahhoz igaz kaptam pluszba érzéstelenítőt. Nagyon ügyes kezű dokim volt, szép munkát végzett. :)
2010. febr. 17. 07:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A gátmetszést éreztem,de nem fájt(legalábbis nem arra összpontosítottam),a varrás iszonyú volt,a varratszedést észre sem vettem.De szép munkát végzett a dokim..:)
2010. febr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító nélkül szültem,de nem fájt egyik sem.Mikor vágtak,azt éreztem,de nem fájt,csak tudtam róla,hogy az az volt.
2010. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is érzéstelenitö nélkül szültem a fiam.A vágást nem éreztem és a varrás sem fájt.Persze már este igen.
2010. febr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítő nélkül szültem, de inkább volt kellemetlen mint fájdalmas a gátmetszés és a varrás. Ez egyébként a fájdalomküszöbtől függ. Később is csak meg kellet tanulni jól ülni!:)
2010. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító nélkül szültem. A vágást észre sem vettem, a varrás közben félig altatásban voltam (részlegesen vált le a méhlepény és el kellett hogy altassanak), de még félkómásan is éreztem hogy minden tűszúrás fáj!
2010. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is fájdalomcsillapítás nélkül szültem, de én se a vágást, se a varrást nem éreztem. Az egyedüli, amit éreztem, az egy injekció volt (az érzéstelenítő) varrás előtt.
2010. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Minden elismerésem, hogy mertetek fájdalomcsillapítás nélkül szülni! :) Nekem rettentő alacsony a fájdalom küszöböm, iszonyúan szenvedtem, még az érzéstelenítés mellett is. :( De mivel így alig éreztem valamit magából a szülésből, legközelebb inkább nélküle szeretnék szülni :) Lehet akkor a gátmetszés és a varrás is kellemetlenebb lesz :)
2010. febr. 17. 08:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Három gyereket szültem érzéstelenítő nélkül.Az első kettőnél volt gátmetszés,a harmadiknál gátvédelemmel szültem.A metszéseket nem éreztem,viszont a varrás egyenesen borzalom volt.Hiába nyomtak tele érzéstelenítővel,mindent éreztem.Pedig a fájdalomküszöböm magas,de ez nagyon fájt.
2010. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapítás nélkül szültem és nagyon fájt, de nem bánom! :) A gátmetszésnél üvöltöttem, de nem tudtam, hogy az az (csak férjem mesélte). A varrásnál kaptam érzéstelenítőt, de nagyon kemény volt, alig bírtam egy helyben feküdni, mindig mocorogtam, mert minden egyes tűszúrás fájt. A végén megnézte a férjem is a "remekművet" már akkor sem látszott a vágás helye, annyira profin összevarrt a dokim! (nem véletlenül Dr. Szabó....:))
2010. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Szabó... de hol?


Kérdezőnek: Nyilván azért nem éreztél semmit, mert EDA-t kaptál, fura kicsit a kérdés :-)

2010. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!