Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek fájt a gátmetszés...

Mindenkinek fájt a gátmetszés és a varrás, csak nekem nem?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, olvasom, hogy érezte a gátmetszést, de ha azt nem is a varrás az pokoli volt és hasonlók. É ugyan EDA-val szültem, lehet azért sem éreztem, de a vágást egyáltalán nem,és a varrást sem éreztem, ahhoz igaz kaptam pluszba érzéstelenítőt. Nagyon ügyes kezű dokim volt, szép munkát végzett. :)
2010. febr. 17. 07:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Kecskeméten

2010. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes hogy jon ide?ide babas kerdeseket szoktak feltenni.
2010. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mivel deréktól lefelé el voltál érzéstelenítve, így érdekes lett volna hogy ha érzed a vágást és a varrást... Tényleg fura ez a kérdés! :D
2010. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
11:10: bocsánat...most valami főben járó bűnt követtem el???? Zavarok talán...? ha már ennyire okos vagy megosztanám veled, hogy ez az oldal pedig azért van hogy kérdezzenek és arra hasznos értelmes választ adjanak, ne kötekedjenek.... kösssz
2010. febr. 17. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!