Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy korai még a...

Tudom, hogy korai még a kérdés :D de mennyi idős volt a babátok amikor először voltatok strandon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

mindkét lányom márciusban született, és júliusban már voltunk strandolni. 4 hónaposak voltak. Persze nem folyóvízre mentünk, hanem medencés fürdőbe.

2010. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7 hónaposan, mert akkor lett július. Nagyon tetszett neki, hasalt a pokrócon és szedte a füvet. Aztán mentünk babagumicsónakozni a Balcsiba... Tetszett neki nagyon. A vízbe nem vágyott, az látszott rajta, hogy fél, mikor próbáltuk. Nem erőltettük, maradt a minicsónak nagy vigyorgással.
2010. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 éves-Balcsin, de már fél évesen vinni akartam uszodába, de elmaradt..
2010. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5 hónaposan augusztusban a görög tengerparton, de jobbára csak az árnyékban a pokrócon tevékenykedett. Próbáltuk bevinni a vízbe, de félt , főleg a hullámoktól.
2010. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt.
2010. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16 hónapos
2010. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na mi le vagyunk maradva..másfél éves a lányom, még nem volt strandon, de ő ekcémás, medencébe nem vittem, nyáron megyünk majd tengerpartra.
2010. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 hónaposan strandoltunk először,aztán 17 hónapos volt,amikor elmentünk nyaralni.Az egy hatalmas élmény volt,nagyon élvezte a drágám.
2010. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6,5-7 hónaposan strandoltunk:medencében,úszógumival.8 hónaposan Balcsin voltunk.Imádott a vízben pancsolni!!!!
2010. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "nyári" válaszokat, jó volt olvasni. Már alig várom, hogy jó idő legyen és mehessünk strandolni, kíváncsi vagyok mit szól majd a nagy vízhez. (sajnos a babaúszás nálunk is kimaradt) kisfiam júniusban lesz 1 éves. További jó babázást mindenkinek!
2010. febr. 19. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!