Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem-e orvoshoz? Kislányom...

Vigyem-e orvoshoz? Kislányom 3 hónapos, pár hete megtalálta a hüvelykujját, azóta folyamatosan azt szopizza.

Figyelt kérdés
Sokszor játék közben is egyik percben mosolyog és rúgkapál, aztán elfordul, bekapja az ujját,pár perc után mintha mi sem történt volna, folytatja a játékot. Amúgy anyatejes baba, igény szerint szoptatom, szépen fejlődik.

2016. ápr. 28. 12:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, miért kellene ezzel orvoshoz vinni??
2016. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést... azzal akarod orvoshoz vinni, hogy szopja az ujját...??? Hát, megsúgom, az összes ilyen korú szopja az ujját, öklét. Mi ezzel a probléma?
2016. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
és veled egyébként minden rendben? :)
2016. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hogy van e mas baja. Ha csak ez a baj, nem égetnem magam a dokinal. Elso gyerek, hogy ilyen nagy az aggodalom?
2016. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy szopja, még örültem is neki, szépen elaltatja magát vele. A problémám az, hogy szinte egész nap a szájában van. Mikor leteszem hasra játszani, akkor is inkább leteszi a fejét, hogy szopja az ujját. Biztos én vagyok túlaggódó, első baba
2016. ápr. 28. 12:15
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, es mi lesz meg kesobb....Ezzel el ne vidd orvoshoz, teljesen normalis!!
2016. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem ezzel mért kéne orvoshoz vinni.


Valószínű azért szopja az ujját mert éhes, álmos vagy unatkozik.

Amikor ébren van szórakoztasd, foglald, le, adja a kezébe dolgokat, és akkor nem szopizza az ujját. Ha meg éhes hadd cicizzen, sokat, komfortszopizhat is.

2016. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
57%

3 hónapos a kisfiam, egész nap könyékig a szájában van. :))) Most pl. alszik és közben is cummogja a gyűrűs és a középső ujját. Hajnalban arra ébredek, hogy olyan hangosan szívja, cuppogja az öklét, hogy áthallatszik a szomszéd szobából. Ez az napi első étkezés jele nálunk. :) Sokszor átöltöztetni is alig tudom, úgy kell kioperálni a szájából az öklét, hogy rá tudjam adni a bodyt. Járunk babamasszázsra, hasonló korú babák vannak, ugyan ezt csinálják. :)


Nekem is első gyerek, én is aggódtam már sok (fölösleges) dolgon, biztos nézett már párszor hülyének a védőnő, de speciel ezen eszembe se jutott aggódni. :)))

2016. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

Két-három hónap múlva már a lábujja lesz a szájában. :-)


Ilyennel ne vidd orvoshoz. A fejét nem hason tartja? Az mondjuk inkább a problémásabb.

2016. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%
A cumi jobb megoldas, mint az ujj, en azt adnek neki.
2016. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!