Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szólják meg az anyukákat...

Miért szólják meg az anyukákat, akik adnak magukra a baba után is?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves fiam és egy 2 hónapos lányom, 23 éves vagyok.

Nem akartam elhagyni magam a gyerekek miatt, mert az életem nem állt meg, nem a négy fal között élek egyedül, hogy mindegy legyen, hogy nézek ki. Sportolok, stílusosan öltözködöm és szépségszalonba járok, hogy sose bánjam meg, ha belenézek a tükörbe.


Büszke vagyok arra, hogy az emberek el sem hiszik, hogy van két gyerekem és hogy sikerült két terhesség után is visszanyerni a régi alakomat. De olyan rosszul esik, mikor ezért beszól valaki, vagy kapom a megjegyzéseket, hogy segítséggel könnyű így kinézni...

Miért jó bántani a többi anyukát?!


2016. máj. 24. 10:11
1 2
 11/13 Betu ***** válasza:
Ja és igen néha 20-nàl engem sem néznek többnek olyan kislànyos vagyok. Messziről!😂 Mert ugyebàr egy-egy szarkalàb rajtam is van meg néha nem tudok annyit aludni amennyit szeretnék ez meglátszik szerintem.
2016. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
19 évesen maximum a szüleid pénze lehetett, meg a párodé de nem a te kereseted. Én azokat az anyukákat becsülöm, akikről tudom, hogy otthon is szívből helyt állnak, és saját kemény munkával érnek el valamit, legyen az fogyás, vagy anyagi fedezet a csinos külsőre. Az ingyenélők megérdemlik amit kapnak.
2016. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nagyon rossz májú vagy. Miért kell lenézni azt akinek olyan a családja, hogy mindenben segít? És ha olyan odaado barátja /férje van, hogy anyagilag megtehetik? Szerintem ez szép dolog. És ki mondta, hogy később sem érhet révbe a kérdező? Simán befuthat egy jó karriert...


Kérdező,

Nyugodtan törődj magaddal, ha te jól érzed magad a bőrödben akkor többet adsz a családodnak és nem leszel olyan savanyodott rossz májú mint a legtöbb ember. Semmi baj azzal, ha igényesen jelensz meg, vagy odafigyelsz az egészségedre.

2016. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!