Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miota gyereketek van, ti is...

Miota gyereketek van, ti is olyanok vagytok, hogy magatoknak nem vesztek semmit csak a gyereknek?

Figyelt kérdés

Ertem pl ezalatt a ruhakat. Regennagyon szerettem vasarolni, probalgatni, de amiota megszuletett a babam, csak a gyerek reszlegre megyek, be sem bezek a noire, nem erdekel.

Persze adok magamra, nem jarok rongyokban, nem errol van szo.


2016. jún. 26. 11:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9- es, szules utan nem sokkal elhagyott minket a ferjem, igy sajnos igen, erdekteken lettem pl a hobbim irant, sajnos nem erek ra most ezekre a dolgokra, egyreszt egyedul vagyok a picivel 24 oraban, masreszt ugye minden fillert be kell osztani.
2016. jún. 26. 12:23
 12/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom, így már érthető a dolog.

Én nem vagyok egyedül, ezért tehetem meg.

2016. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%
De hát akkor te nem azért nem vásárolsz, mert érdektelen vagy, hanem mert nincs is miből. Így semmi értelme a kérdésnek.
2016. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem, ugyanúgy vásàrolok magamnak is. Bár tény, hogy nekik szívesebben
2016. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem azert nem vasarolok, ne ertsetek felre. Van pl egy komolyabb osszegu vasarlasi utalvanyom ( ajandek volt meg regebbrol ) , ruhaboltba, de egyszeruen total nem erdekelnek mar a ruhak magamnak. Anyagiaktol fuggetlen a kerdes
2016. jún. 26. 12:42
 16/24 anonim ***** válasza:
45%

"masreszt ugye minden fillert be kell osztani"


Te magad írod, hogy nincs elég pénz.

Nyilván ha be kell osztani, akkor a gyereknek vesz inkább az ember, nem saját magának.

2016. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
45%

én mindig is utaltam vásárolni…évente kétszer megyek el ruhat venni, azt is muszajbol. cipot..meg kb. 3 éve vettem utoljara. (hál istennek egyik sem olyan lábbeli, amin látszodna a "kor" :D)


a fiamnak rengeteg ruhaja van, de az meg csak azert, mert egy gyerekruhazati boltban dolgozom.

2016. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%
Én szeretek még most is nézelődni, vásárolni magamnak de sokkal ritkábban fordul elő, mint korábban. Inkább a babának.
2016. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%
Mióta visszamentem dolgozni és helyrerázódtunk anyagilag, azóta igenis költök magamra is. Havonta meglepem magam valami szép ruhàval vagy cipővel, fodrászhoz és körmöshöz pedig rendszeresen járok.
2016. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
23%

Én is teljesen így vagyok ezzel. Imàdok a babacuccok között keresgélni, nézelődni :)

Persze magamnak is szívesen veszek egy-két dolgot, de tény, hogy jóval kevesebbet költök magamra, mint előtte.

Mondjuk ez annak is betudható, hogy ritkàn van rà alkalmam, hogy nyugodtan szétnézzek egy üzletben, felpróbàljam és megvegyem.

Persze ugyanúgy adok magamra, nem szeretek kilépni az utcára szakadtan. A ruhatàramat sem kellett lecserélni, szépen visszafogytam a szülés utàn.

2016. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!