Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miota gyereketek van, ti is...

Miota gyereketek van, ti is olyanok vagytok, hogy magatoknak nem vesztek semmit csak a gyereknek?

Figyelt kérdés

Ertem pl ezalatt a ruhakat. Regennagyon szerettem vasarolni, probalgatni, de amiota megszuletett a babam, csak a gyerek reszlegre megyek, be sem bezek a noire, nem erdekel.

Persze adok magamra, nem jarok rongyokban, nem errol van szo.


2016. jún. 26. 11:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kb nálam is ez van, mint utolsónál, szét sem tudok nézni a régi szokásos bevált üzleteiben, nem tudok nyugodtan "órákhosszant" próbálgatni és "aludni rá".

Volt, amikor magamnak mrntem cipőt venni, hazajöttem egy játékautóval.

Aztán megint cipőt akartam venni, amit kinéztem ma sem tudom eldönteni hogy használhato e a mindennapokra.

Szétnézni azota sem volt időm.

Igy az lett a vége hogy gyorsba vettem egy puha szürkét hogy tudjak mibe járni és ne legyen feltűnő hogy szerintem ronda, de ugy is mindenki hasonloban van.(sima vászoncipo ami abszolut nem stilusom de már mindegy volt)


A többi ruházatomrol még nem mondtam le ami a stilust illeti, igy inkább nem veszek semmit, mig normálisan át nem böngésztem es gondoltam mindent, amit nem tudom mikor lesz.

2016. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Most akkor be kell osztani minden fillért vagy nem?

Én imádok vásárolni a kislányomnak (2 éves) illetve az érkező kisfiamnak is. Ezek mellett magamnak is szeretek vásárolni, járok fodrászhoz és kozmetikushoz is.

2016. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
En kevesebbet veszek. De ahogy egyre nagyobb a gyerek, 3 múlt, egyre inkább ter vissza a vagy sajat magam számára vasarolgatasara is. Nem vagyunk igenytelenek , rendes, szepen szabott ruhat viselunk. De ha szuksegem lett volna mondjuk mas meretree, szabasura, akkor biztos vettem volna magamra is tobbet.
2016. jún. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ebbe eddig bele sem gondoltam, de én is így vagyok!

Több okból:

- egyszerűen kevesebbet járok olyan helyre, ahol csininek kéne lennem, elég az a pár darab szép ruha, ami van

- babával nem igazán lehet ruhát próbálgatni, felügyeletet meg nehéz szerezni, körülöttem mindenki dolgozik, egy "vásárolgatni akarok" indokkal nem vetethetek ki szabadságot pl. az anyukámmal

- könnyebb babaruhát venni, mert a babákon minden annyira cukin áll :) tuti siker, akármit veszek


De most, hogy felfedeztem ezt a "hiányosságot", valamikor a közeljövőben el fogok menni egy shopping túrára.

2016. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!