Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem aggódtok, hogy milyen...

Ti nem aggódtok, hogy milyen világban fog felnőni a babátok?

Figyelt kérdés
Én nagyon aggódom. Nézem a híreket, és csak a támadásokat, és a gyilkosságokat látom. Az utcán pedig azt, h 12-13-14 éves lányok, fiúk csúnyán beszélnek, isznak, buliznak. Ez az időjárás is csak még nagyobb válságot fog rredményezni, plusz a rengeteg bevándlót is mi fogjuk eltartani. Kb 5-10 év alatt nagyon kifordult a világ. Ti hogy gondolkoztok e téren?
2016. júl. 27. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is félek, két gyerekem van. Nem tudom milyen lesz a világ mire ők 40-50 évesek lesznek, vagy az ő gyerekeiknek, de valami azt súgja nekem hogy nem lesz jobb.

Persze azért reménykedek és az emberben mindig benne van ez az élni akarás ösztön, hogy azért is megcsinálom, megyek előre stb.

Szóval a mindennapjainkra ez nem szabad hogy rányomja a bélyegét.

2016. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, kemény a világ, és egyre inkább az lesz.

De! A xx. századtól van viszonylag jó esélye egy gyermeknek arra, hogy felnő. Az orvostudomány fejlődésével egyre nő a születéskor várható életkor.

A világ folyamatosan változik. A nagyszüleik háborúban, ehezésben is szültek, ezért vagyunk mi most itt.

A negyedik gyetekemet várom :))

2016. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De egyébként Magyarország még a jobb helyek közé tartozik, ha a világot nézzük. Ami pl. Afrikában, vagy Ázsia egyes részein folyik, az szörnyű. Ott nem szívesen élnék, na az ott élőknek tényleg lenne félnivalója a jövőtől.
2016. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!