Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatsz vagy lefejve adod...

Szoptatsz vagy lefejve adod oda cumisüvegből a tejet a babádnak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Fejem és úgy adom neki. Szerencsére van tejem rendesen.
2016. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sokáig próbáltunk a fiammal szopizni, de nem sikerült neki az álla miatt, így fejtem a tejet éjjel-nappal, plusz a nővérem, aki hivatásos tejleadó volt, adott nekünk nagyon sokat, amikor kezdett elapadni a fejés miatt. 4 hónapig ment így, aztán már kiegészítettem tápszerrel, mert elég nagy étvágya volt. Sajnálom, hogy nem sikerült a szoptatás, de tényleg mindent megpróbáltunk. Remélem még lesz alkalmam szoptatni.
2016. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Is-is. Elsősorban azoptatok, de az elejèn fejnem kellett, mert hirtelen sok tejem lett, és mikor egyszer hagytam ki fáradtság miatt, jött a 40 C-s lázzal járó mellgyulladás. Aztán szèp lassan beállt a mennyisège, sőt kereslet-kínálat alapon le is csökkent, amikor kiderült a tejallergiája a fiamnak. Na akkor szoptatás mellè a korábban lefejt tejet pótoltam plusz fejtem, mìg vissza nem állt a mennyisèg. Most már csak alkalonszerűen kap lefejt tejet, pl. Ha másra bìzom, ès nem érek vissza.
2016. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja ès kihagytam, hogy nem cumisüvegből!! (Cumizavart okozhaz!). Mikor pótolni kellett, kanállal kezdetben, majd svèd csőrös pohárból, Medella pohárból. De lehet fecskendővel, Sns-el, szoptaníttal is, vagy ha már minden szakad, medella calma cumisüveg.
2016. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!