Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a dolog, amit barcsak...

Mi az a dolog, amit barcsak tudtal volna gyerekvallalas elott?

Figyelt kérdés

2017. jan. 20. 13:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Hogy bizony vannak olyan babák/ gyerekek akik még 2 évesen sem alusszák át az éjszakát.

Sokat olvastam gyerektémában terhese, ezt valahogy kihagytam 😁

2017. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Hogy mekkora nagy szívás!
2017. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
hogy a férjem ennyire nem bírja az éjszakázást...két gyereket vállaltunk. áldott jó mindkettő. De éjjel kelnek, mint minden kisgyerek/baba. Egynél ez nem is volt gond, mentem, szoptattam, visszaaludt, vagy mikor már nem szopizott fogtam a kezét ameddig kellett és visszaaludt. De mióta van egy kisebb, a nagyobbnak a férjem fogja a kezét, van hogy 10 percig, van hogy 1,5 órán keresztül. És másnap úgy viselkedik velem, mint aki heteken keresztül napi fél órát aludt...holott csak a 9 óra alvása lecsökkent aznap éjjel éppen 7-8 órára...amiért én a csillagokat is lehoznám ha annyit alhatnék....na ha tudom hogy ennyire ki van az éjszakázástól, hogy szó szerint fizikai tüneteket produkál, mint depresszió, fejfájás, vesekő, úgy tuti újratervezem a létszámot.
2017. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
1: olyanok is akik 2,5 évesen se :(
2017. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Semmi!

Ha mindent tudtam volna előre, ami a következő 14 évben történni fog, akkor a tabletta mellé még gumit is használunk! Így most azt mondom, hogy szeretem őket, és nem bántam meg, hogy vállaltuk őket.


De az biztos, hogy ha előre látok mindent, nem befolyásolnak az érzelmek, csak az észérvek, akkor sose lesz gyerekem.

Van, amit jobb nem tudni.

2017. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Azt hogy sokkal hamarabb kellett volna elkezdeni, nem 30 evesen.
2017. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Figyeltem volna jobban matekoran...

Akkor nem szenvednenk ennyit a sinus, cosinus es egyeb baromsagokkal;)

2017. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Jó lett volna tudni,hogy kevesebb barátom van,mint amennyit annak hittem a gyerekek előtt...

Rajtam nem múlt sosem a találkozás,mentem gyerekkel vagy anélkül. De csak én mentem,hozzám sosem jöttek a "barátaim".

Én mentem második gyereket látogatni a "barátnőmhöz", ő nem bírt eljönni már két éve.

Persze ez nem érinti a döntést vagy a gyereklétszámot,csak szrul tud esni.

2017. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Azt, hogy egy kisbaba nem csak eszik meg alszik meg, hogy kikészülök az éjszakázástól. :)

Imádom a kisfiamat, de tesója biztos, hogy nem lesz.

2017. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Azt, hogy rugalmasan kell kezelni a dolgokat és semilyen szabály nincs kőbe vésve.

Ha egy baba sírós, hasfájós, nehezen fogzó, rosszul alvó, az nem feltétlenül azért van, mert olyan rossz dolga lenne, hanem egyszerűen ilyen természet. Sajnos én mindent magamra vettem és magamat hibáztattam.

2017. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!