Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a veleményetek a Stokke...

Mi a veleményetek a Stokke kocsikról?

Figyelt kérdés

V6 vagy az Xplory X ami szóbajöhet

Városba lakunk,jók az utak/járdák


Boltba nagyon dícsérte nekünk az eladó az X et


2023. jan. 10. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy dicsérte, el akarja adni.

Egyébként szerintem túlárazott, semmivel nem tud többet, mint egy fele annyiba kerülő kocsi.

2023. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Autót se vennék ennyiért,nemhogy babakocsit.Ha úgy jársz mint én,hogy a gyerek abszolút nem marad a babakocsiban, akkor meg kidobott pénz.Nekem születése óta ordított benne, nem lett jobb később sem,kicsiként hordoztam,majd 2 éves korától sétál,ha sietünk, akkor a hátamra kötöm.Ezt csak azért írtam,mert van ilyen gyerek is.
2023. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Családban van. Én csak néztem, mi az az amorf járgány. Egyébként összecsukva sem tudták berakni a csomagtartóba az ülések döntése nélkül. Úgyhogy lett másik.
2023. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan ha havi 3 milkat keresnek, akkor vennek babakocsit 600-700 ezerert, bar tuti nem stokket, mert volt alkalmam kiprobalni az egyik tipust es nem jott be. Illetve en nagyon alacsony is vagyok, nem volt kenyelmes a magassaga.

De pl a cybex priam babakocsit szivesen megvettem volna, ha telt volna ra, na az valami meses babakocsi, szamomra :D

Bar amugy igen, majdnem mindegy, hogy a gyerekem miben ordit, mert most 2 honapos es utalja a babakocsizast, hordozoban, vagyis kendoben tudom csak levegozni vinni, mert amugy vegig sirna. Persze a sportot lehet majd szeretni fogja, de egyelore meg nem tehetem bele, nem dontheto teljesen.

Szoval ezert aztan nem erte volna meg a draga kocsi, az teny.

2023. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs róla különösebb véleményem, szerintem egy szimplán túlárazott babakocsi, ahogy írják, nem tud többet, mint egy feleannyiba kerülő.


Ez általában ilyen státusszimbólum instaanyukáknak, hogy mutassák, telik 500 ezres babakocsira, de aki gazdag, az sem veszi meg, ha amúgy fontos neki az ár-érték arány, vagy nem akarja feleslegesen kidobni a pénzt, csak mert van neki.

2023. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Egy igencsak használtat vettem a kisebbnek 25ezer forintért amit a tanyára vittem ki. Csak ott használtuk. A homokban baromi jól lehet tolni. Erre jó volt.
2023. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Majdnem ugyanaz a kettő. Azt vedd meg amelyik neked jobban tetszik. Vagy saját véleményed nincs?
2023. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Nos, az a véleményem, hogy elég csúnya babakocsi, és akkor se választanám, ha ingyen adnák.

2/2 gyerekem egyáltalán nem maradt meg babakocsiban semmilyen életszakaszban, és nagyon sok ilyen baba van még, szóval ezt is végig kéne gondolni.

2023. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha ebben a kategóriában vásárolnál, ezerszer inkább egy Cybex. Nézd meg, próbáld ki.
2023. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Mi nem szerettük
2023. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!