Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ikresek! Milyen babakocsitok...

Ikresek! Milyen babakocsitok van/ lesz? Milyen szempontokat vegyek figyelembe a választásnál?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Bergon kocsink van és nagyon szeretjük! Egymás mellett ülnek a babák, a szélessége 80 cm azt hiszem, pont befér minden ajton! Újszülőtt kortól használható, nekem 2 évesek a fiuk és még mindig beleférnek cipőkanállal :)

Mi használtan vettük a netről, újat az Asia Center melletti China Martba lehet kapni! A mienk nem bolygókerekes, így is lehet használni, sokat kell emelgetni, ha fordulni akarsz vele, én inkább a bolygókerekeset ajánlom! Használtan a mienk 15 e volt, használt bolygós 40e!

Én mindenképpen egymás melletti szerettem volna, mert az egymás mögöttiből a hátsó gyerek nem lát ki, mindig cserélgetni kell őket, illetve nagyon hosszú és nehéz tolni!

2017. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első, fekvős kocsink Herqules Twin Raptor volt, szuper és gyönyörű svájci kocsi, másodkézből vettük, de újan, szerintem már nem kapható. Amikor már tudtak ülni, váltottunk Peg Perego Aria Twin-e, nagyon meg voltunk azzal is elégedve, pillekönnyű volt és starpabíró, és mindenhova befértünk. Mindkét kocsink egymás melletti volt, az első azért, hogy én lássam mindkettőjüket, a másik azért, hogy mindketten lássanak :) Ez majdnem hat éve volt, és el vagyok hűlve, mennyit változott azóta az ikerbabakocsi kínálat, jobbnál jobbakat látok! Szerintem menj el egy nagyobb bababoltba, és próbálgad ki, melyik típus tetszenek neked.
2017. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!