Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Az miért gáz, ha a gyerek...

Az miért gáz, ha a gyerek márkás cuccokat hord? Senki más nem vesz Guccit, Balmaint vagy Balenciagat a gyereknek? Vagy csak a szegények irigykednek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 19:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%

Persze,hogy irigykednek. Itt már azért is leköpnek ha stokket vagy cybexet veszel nemhogy Guccit.

Mondjuk aki Guccit vesz,az nem is az átlag pórnépnep számára fent tartott gyik-on szörfölget. Ha te mégis ez a kategória vagy,akkor gyorsan húzz innen,mert rádragasztják a depijüket a boldogtalan és szegény mamik.

2021. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Önmagában gáz, ha valaki egy ilyen kérdést tesz fel. Több a gyereked attól, mert "guccsit" hord? Vagy mi van??
2021. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Csak szánalmas :DDD
2021. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez csak egy hergelő kérdés de hát én nem veszek Guccit és társait a gyereknek, mert egész egyszerűen nincs rá pénzem...csak, hogy a kérdésedre is válaszoljak 😁
2021. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

Nekem lenne rá. Csak nem hiszem, hogy van értelme. Nevetséges. A ruha az ruha, akkor is, ha márkás, akkor is, ha nem. Fontosabb dolgokra költök ilyen hülyeségek helyett. Érdemes megnézni, hogy az igazán gazdagok miben járnak, és a gazdagnak látszani akarók miben...


Maradok a farmer pólónál és a brutál minőségi oktatásnál. Szerintem jobban járunk. Te meg vedd a guccsit és nyugtasd magad, hogy gazdagnak nézel ki legalább..

2021. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Provokatív kérdés. Én simán vehetnek a lányomnak ilyen cuccokat, de eszem ágában sincs. Több elvi okból sem, de ő sem szeretne ilyenekben járni. Normális osztálykozossegbe jár, és nem ez az elsődleges szempont egymás megítélése céljából. Pedig már nyolcadikosok. Büszke is vagyok rá, hogy normális gyereket sikerült nevelni belőle.
2021. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

A márkás cuccoknak két funkciójuk van:

1. A minőség. Ezek tényleg később kopnak el, mint az olcsó kínaisok. Viszont amíg a gyerek évszakonként kinövi a ruhatárát, addig full pazarlás ilyesmit venni neki. (Nem azt mondom, hogy hordjon kényelmetlen cipőt vagy mosógépben szétmálló pólót, de azért a Gucci tényleg felesleges.)

2. A sznob mutogatás, hogy nektek ilyenre is telik. Na ez gáz.

2021. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz, csak értelmetlen.
2021. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Én szoktam venni designer darabokat a gyerekeimnek; Burberryt, Diort stb, de sosem olyat amin hatalmas logo van, azokat ízléstelennek tartom, márpedig azok a márkák amiket sorolsz tipikusan azok ahol hatalmas logo / felirat díszeleg a ruha közepén és tipikusan olyan szülők aggatják a gyerekükre akikkel nem szeretnék azonosulni. Összehasonlíthatatlan egy designer darab minőségben a fast fashionnel, már amennyiben tényleg eredeti, ezért veszek ilyeneket nem nagyzolni. Szolidabb, apró logós, vagy egyenesen márkajelzés nélküli darabokat szoktam választani. A hatalmas Gucci, Balmain stb felirat szerintem is ciki, nagyon ritka amikor úgy van megcsinálva, hogy az jól néz ki és nem prosztón.
2021. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
7-es: A minőség egy bizonyos pontig nő, utána már csak rongyrázás. A Guccsit nem a minősége miatt veszik, az már bőven a feletti kategória.
2021. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!