Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Az miért gáz, ha a gyerek...

Az miért gáz, ha a gyerek márkás cuccokat hord? Senki más nem vesz Guccit, Balmaint vagy Balenciagat a gyereknek? Vagy csak a szegények irigykednek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 19:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%
Annyira megnézném a Dior gatyás 5 évest, ahogy szarrá viszi a játszótéren a több tízezres szart! :DDDD
2021. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy gáz-e, én még csak pici babában tudok gondolkodni. Neki biztos nem vennék ilyeneket, de amúgy ajándékba kaptunk. Sokáig biztos nem tudja hordani majd. Én mondjuk magamnak sem vennék ennyire drága ruhákat, mert minőséget lehet kapni olcsóbban is, itt meg főleg a nevet fizeti az ember. Egyszerűen nem látom értelmét. Annyira nem különlegesek és/vagy szépek az említett ruhák. Gucciban múltkor olyan öreglányos ruhák voltak, hogy azon viccelődtünk a férjemmel, hogy ha 13-14 éves lesz a lányunk, akkor csak onnan fogjuk öltöztetni, nehogy megakadjon rajta valaki szeme. Iskolás korban azért lehet talán gáz, ha már így fogalmazunk, mert a többi gyereknek rosszul eshet, hogy nekik nincs. Persze ha fancy magániskolába jár, akkor tök mindegy. Azt mondom költsön mindenki arra, amire jónak látja, vagy amit megenged a pénztárcája.
2021. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
90%

Kamasznak még csak-csak, ha megtehetem, szerintem az nem olyan gáz. Ha tud vigyázni a holmijaira és értékelni is tudja, akkor nem para. Egy pár hónapos gyereknek mindegy, ugyanúgy lehányja a Balenciaga rugdalózót is, mint a Hádásat. Ahogy egy ovis is simán összekoszolja, elszakítja a Gucci nadrágot vagy beletrappol a tócsába a mittudoménmilyen márkájú bőrcipővel is.


Szerintem amúgy eleve feleslegesek ezek a nagyon márkás ruhák. Mármint én magamnak sem veszek ilyeneket (megtehetném pedig bőven), de amellett, hogy a legtöbb személy szerint nekem nem tetszik, gyereknek tényleg feleslegesnek érzem. Gáznak nem gáz, mindenki öltöztesse abba a gyerekét, amibe szeretné, de szerintem ennek semmi hozzáadott értéke nincs valójában, sok esetben csak a szomszédnak villantás, az meg kit érdekel.

2021. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%
Megnézegettem. Ezek a ruhák ízléstelenek, és inkább néznek ki hádás maradéknak, mintsem márkásnak.
2021. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%

Az én gyerekemnek volt prada meg CK holmija, de ez nem a balenciaga szint, gucciból csak parfümünk van, az se volt túl drága.


Szerintem nem nézik le, fel sem ismerik, csak ha dicsekszel vele, de az alapból visszatetszést vált ki.


Gondolom a tiéd sem játszón hordja a 200 ezres holmikat, hanem alkalmakra veszed meg, majd ha kinőtte szépen eladod. Szerintem van az a kör, ahol kell, hogy legyenek ilyen dolgai a gyereknek, mások meg inkább másra költenek.


Ha mondjuk nem átlagosan élnék, hanem nyernék egymilliárdot a lottón, akkor vennék egy drága darabot minden szezonban, majd eladnám, ha kinőtte.. csak, hogy legyen. Mondjuk most is van egy alkalmi szettje, most fogok túladni rajta, mert covid alatt átnőtte, akkor volt rajta, mikor megvettem és csak felpróbálta..


Nem tudom, én elégedett vagyok azzal, ahogy a gyereket öltöztetem, de biztos vennék egy egy luxusholmit, ha 1000x annyi pénzem lenne, mint amennyibe egy darab kerül. Egyébként mondjuk 100x annyi pénzzel megállnék azon a szinten, hogy gap, benetton, prada, guess, TH, CK, ilyen 50 körüli tételeknél.

2021. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem mindenki azt ad a gyerekére, amit akar, semmi közöm hozzá. Ha te gucciban akarod járatni, hát tedd azt. Nem értem, másnak mi köze ahhoz, hogy a te gyereked milyen ruhákban jár. Szerintem nem feltétlenül irigyek, csak sokan szeretnek mindenbe belekötni.
2021. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan "proli" vagyok, hogy a guccin kívül egyiket se ismertem, de most rákerestem és azóta ezen röhögök:

[link]

Ha ezt viselném, tuti hogy összekevernének egy közmunkással

2021. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem felesleges es nem az irigyseg beszel belőlem. Masreszt, szerintem ezek a ruham tok rondak mar nem azert. Sokkal szivesebben vasarolok normalis szep ruhat peldaul a Zaraban. Magamnak sem veszek ilyeneket, mert tenyleg baromira izlestelennek tartom.

Jó ez nem igaz, mert egyszer vettem egy gucci cipot, azota is becsven tartom es nagyon vigyazok ra. Ja meg a gyereknek vettem egy burberry kisruhat a hadaban, mert az pl tetszett.

2021. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

#17

Hát ezen en is jot rohogtem:D

Ne mar hogy mas ilyet komolyan megvesz.

2021. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Derjaderja ***** válasza:
100%

En azt nem tudom, hogy derül ez ki. Mármint ha mondjuk összetalálkozunk a játszón, és rá van írva a ruhájara, hogy Balmain, az nekem tuti nem mond semmit.

Ahhoz azért komolyan erőlködnie kell anyukának, hogy befókuszàljam a gyereke ruháját, és felfogjam, hogy többe kerül rajta a kabát, mint a havi gyedem. De még akkor is honnan tudja meg, ha ez szerintem gáz?

Szóval megnéznék én egy ilyen beszélgetést azért.

2021. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!