Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Az miért gáz, ha a gyerek...

Az miért gáz, ha a gyerek márkás cuccokat hord? Senki más nem vesz Guccit, Balmaint vagy Balenciagat a gyereknek? Vagy csak a szegények irigykednek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 19:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
a cybexel mi a baj? :O
2021. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%

Én se ismertem, csak a Guccit. :) XD.

Azt hiszem, nincs is szükségem ilyen cuccokra...


Inkább én cipőt veszek minőségit, mint ruhát. Igazság szerint csak a kabát az a cipőn kívül, amiből szeretek kicsit drágábbat venni.


A lányomnak (5 éves) is megveszem a jó bőrcipőt, és magamnak is.

A múltkor is vehettem volna a Deichmannban is bakancsot, de szörnyű minőségűek voltak... Az én járásommal egy fél évet se bírtak volna ki. Inkább vettem egy 30.000Ft-ost,de az legalább jó.


De Guccit meg egyéb ilyen márkákat én itt csak cigányokon látok, és azok is kínai hamisítványok :) XD

Azért az vicces,mikor világít a Gucci felirat, de a cipő meg leszakad róla.... Szánalmas.

2021. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó te még életedben nem láttál eredeti guccit...
2021. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%

Köztudottan nincs anyatejes foscunami, ha a gyerek épp guccsit hord, hiszen az megvédi.

Értelmetlennek tartom az ilyen draga márkákat, amíg a gyerek 2 havonta kinövi a ruhatárát. Később meg azért, mert nem tudja értékelni. Ezeknek akkor van értelme, ha az ember megdolgozik az áráért, és fel is nő ahhoz, hogy viselje.

2021. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Derjaderja ***** válasza:
100%

Meg egy kicsit veszélyes is szerintem.

Pl milyen baráti kört vonz ez vagy milyen következménye lesz egy nagyobb gyerek esetén?

Nagyon egyetértek azzal, hogy az ilyesmi nem jelent előkelőséget, talán gazdagságot sem, csak azt hogy valaki annak akar látszani.


Ezt gugliztam gyorsan, 200.000 forint.

[link]


Ilyesmit egy 3 éves egy szezon alatt leamortizál.

Biztos van akinek tényleg annyira mindegy hogy valami 200.000 vagy 20.000 (és akkor már bőven egy márkás pulcsiról van szó), hogy csak na, de azok nem is foglalkoznak mas vèlemenyével.

2021. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

23!

Persze, hogy nem. Pont ezt írtam, hogy csak az olcsó kínai másolatot látom.

2021. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
92%
A főnököm egy hatalmas fogorvosi központ tulajdonosa, a felesége felsővezető, most vettek egy 30 milliós autót harmadik, kirándulós autónak, de a gyerekek egyszerű Old Navy és hasonló ruhákban járnak.
2021. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
75%
Amit belinkeltél hát az röhej. Mint valami út kaparós láthatósági munkás ruha. Ha ha.
2021. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz, de azért ne hívjuk már szegényeknek azokat, akik nem öltöztetik többszázezres ruhába a gyerekeket. Arról tényleg nem beszélve, hogy nem is tudja a többség, hogy mennyit ér az a ruha a gyereken.
2021. nov. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
79%

Mi imán vehetnénk a gyerekünknek, de kapaszkodj meg, szinte csak jó minőségű, turis ruhái vannak. Gyorsan kinövi úgyis (18 hós) majd ha már nem nő ekkora ütemben, és nem teszi tönkre pár alkalom után, kaphat új, drága ruhákat.

Magunknak sem vesszük meg, mert a mi igényszintünkbe ez nem tartozik bele, inkább költünk élményre, utazásra, tanulásra és kultúrára, ezekre nem sajnáljuk a pénzt.

2021. nov. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!