Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Érdemes a kislányokat szándéko...

Érdemes a kislányokat szándékosan hozzászoktatni a harisnyához?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 08:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondosz?
2023. ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
73%

Mi a kérdés lényege? Lremélem, nem valami perverzió...

A harisnya praktikus, és csinos ruhadarab, felnőtteken is.

2023. ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
Mire gondolsz? Kisfiúkra is adhatsz harisnyát, praktikus viselet hidegben.
2023. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Felnőttként sokan utáljuk a harisnyát. (Én mondjuk elvagyok vele.) Ha igyekszem ovis korban minél többször harisnyát adni a kislányomra, persze ha az idő is olyan, akkor felnőttként is szívesebben horja majd?
2023. ápr. 18. 08:29
 5/37 anonim ***** válasza:
77%

Én is valami perverziót sejtek a "szándékos hozzászoktatás" alatt, vagy valami buta sztereotipiát, hogy a harsinya káros meg ilyenek.


Amúgy hideg, vagy hűvös időben felelőtlenség ha nem adsz a gyerekre. Ha nagyobb lesz meg majd eldönti.

2023. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kényelmetlen sokaknak. Ha szereti vegye fel, ha nem, akkor nem.
2023. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 1 és 6 éves kora között kizárólag harisnyában és egyberuhában volt hajlandó létezni. Aztán valami átkattant benne, és nem lehetett rá szoknyát adni. Most nyolcadikos, a ballagásra szoknyával készülünk, kiváncsi vagyok, felnőtt korára mennyire változik az ízlése.
2023. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
56%

Nem sok utalják a harisnyát, én még senkitől sem hallottam. Felnőttként meg nem "szívesen hordani " kell, hanem pl.egy elegánsabb öltözéknek elengedhetetlenül a része. Ha olyan munkája lesz, vagy valami egyéb elegáns helyre megy, pl.esküvő, keresztelő, színház, drágább étterem stb.akkor úgyis fel fogja venni ha illően akar megjellenni és felfázni sem akar.


Nem értem anyaként, hogy nem érted, hogy ez olyan "felnőtt dolog". Minthogy dolgozni, vagy számlákat fizetni sem szeret az emberek 99%a, de mindenki dolgozik mert muszáj.

2023. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
Hat nem tudom. 30 vagyok, de 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor vettem fel harisnyát.
2023. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
98%

"Ha igyekszem ovis korban minél többször harisnyát adni a kislányomra, persze ha az idő is olyan, akkor felnőttként is szívesebben horja majd?"


Nálam ez ellenkezőleg hatott. Anyám gyakran adott rám harisnyát ovisként. Gyűlöltem! Ahogy a szoknyát is. Mai napig utálom őket. Fekete nadrágot veszek fel, ha ki kell öltözni + bokaharisnya. A leggingset is csak 30-on felül próbáltam ki.

34N

2023. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!