Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Érdemes a kislányokat szándéko...

Érdemes a kislányokat szándékosan hozzászoktatni a harisnyához?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 08:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
83%

Felnőttként én is utáltam a vastag harisnyákat. Belém égett ahogy lógott az ülepe mindig a térdemnél és akadályozott a játékban, meg amikor csipkedte anya a combomat hogy felhúzza rám, nagyon fájt.

Számomra kínzás volt, el is határoztam ha nem muszáj nem adok majd harisnyát a gyerekemre, inkább leggings vagy valami ha nagyon muszáj. Szerintem sokan túlélnek nélküle is.

2023. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
67%
Na elírtam. Felnőttként is utálom meg ovisként is utáltam.
2023. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
57%
Aki szerint kényelmetlen a harisnya, az rossz méretet hord. Ha rádvaló, akkor kényelmesen rádsimul mindenhol, de nem szorít, puha, meleg és csinos. Ha szorít a hasadon, vagy bevág a varrás a combod tövénél, akkor csak azt az egy harisnyát kell kidobni, és keresni egy jót.
2023. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok összefüggést
2023. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez nem szoktatás kérdése


Egyébként én pedig itthon is inkább harisnyában vagyok..


Kényelmesebb akàrminél

2023. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
89%
Nálam pont az ellenkezője, megutáltam, a mai napig kerülöm ha van rá mód. Főleg ha nagyon látványosan erőlteted.
2023. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Az ovis kislányok nagyon édesek harisnyában, de ha nem szereti, nem kell erőltetni.
2023. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak most kattant be 3 éves korára, hogy ő nem hajlandó harisnyát húzni, pedig pár hónappal ezelőttig ilyen gondja nem volt, relatíve rendszeresen hordta. Szóval nem hinném, hogy szoktatás kérdése.

Gyerekként én sem szerettem különösebben, most 30 évesen meg szívesen hordom, ha olyan a ruha, amihez kell. Ez bőven változik még élete során, de a kényszerítéssel csak azt éred el, hogy traumatizálod aztán még akkor se húzza fel, ha egyébként jó lenne.

2023. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
71%
Nalunk szolnak is erte. Harsinya szoknya a legrosszabb kombo ovis jatekra. Csusznak masznak,ugralnak, pisinel is tok nehez lehuzni. Sztem hagyd,unnepekre vagy jeles alkalmakra.
2023. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
53%
ovis kora otta leggingset hord lånyom poloval vagy ruhåval ,nėha jeggins is lehet .
2023. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!