Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Érdemes a kislányokat szándéko...

Érdemes a kislányokat szándékosan hozzászoktatni a harisnyához?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 08:16
1 2 3 4
 31/37 hosszúhajú ***** válasza:
30. Nálad így lett én pont ettől megutaltam. Mindenki más, ami egyiknek bejön módszer, másiknak nem.
2023. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
48%
Én ezt értem csakhogy legalább hozzászokna mert lehet ha felnő és olyan munkahelye lesz ahol ez az öltözék elváràs akkor nem lesz már gondja hanem addigra szépen megszokja. Meg azért egy nőnél szerintem alap hogy legalàbb a munkahelyre fel tudjon öltözni. Ez az én véleményem de felőlem mindenki azt csinál amit akar.
2023. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember munkahelyre olyan ruhát húz, amilyet az adott hely megkövetel, elviseli magán akkor is, ha nem szereti. Ennyi erővel szoktassuk hozzá a vegyvédelmi öltözékhez is már ovisként, mert mi van, ha biomérnök lesz belőle.
2023. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
48%
Azért a szoknya harisnya nyilván sokkal több helyen elvárás mint amit irtál. Ezért mondtam hogy érdemes már kislányként elkezdeni a szoktatást. Meg azt se felejtsük el hogy nőként jobb ha nőiesen öltözködünk. De mondom mindenki azt csinál amit jónak tart ez az én véleményem. Meg ugye azt is tudjuk hogy csomo országban az iskolákban egyenruhát kell hordani ami szerintem nagyon helyes. Èn annak örülnék ha itthon is bevezetnék.
2023. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 hosszúhajú ***** válasza:
100%
én még mindig fenntartom azt hogy ő döntsön, ha nagyon tiltakozik, akkor egy szoktatással nem lehet megoldani. ráér később is. el kéne vinni vásárolgatni nézelődni, mert ha neki tetszik meg valami és ő választ az kedvet adhat.
2023. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
13%

Nagyobb lenne az esély rá,ha Magyarországon minden iskolában,még a gimiben is bevezetnék a kötelező iskolai egyenruhát!Vagyis csak abban lehetne menni suliba,nem lenne piercing, szakadt farmer,zenekarok póló,karkötő,de semmiféle ékszer!

Így a lányok is jobban hozzászoknának a szoknya,harisnyanadrág viseléséhez!

Nekem is hozzá kellett szoknom ehhez, mert anyukám vette a ruháimat,sose kérdezte meg,hogy tetszik e,vagy nem!Főleg a régifajta, békebeli kötött harisnyanadrágból volt nekem vegyes színekben vagy 10 darab.A fehér az természetesen elmaradhatatlanul kötelező viseletek számított az iskolában ,amikor ünnepség volt,de előfordult,hogy nyáron is kénytelen voltam felvenni! Ahogyan az alkalom megkívánta!

Egyszer lázadtam fel a harisnya ellen 8-9 éves koromban,ordítottam,hisztiztem, mert nem szerettem,és azért, mert folyton gyűrődőtt a térdemen! Anyum megelégelte,és akkora pofontot kaptam tőle,hogy a majdnem a fal adta a másikat!

Utánna már nem mertem többé hisztizni,de sírni se,mert tudtam,hogy hiába minden!

Ezt mondta nekem akkor:-Ha a kedves kisasszonynak megint hisztije támad,akkor előtte gondolkozzon el,hogy megér e ez neki még egy pofont?

De felnőtté válva,már tudom azt is,hogy csak jót akart nekem,nem szerette volna ,ha szakadtan,meg pacuha módon járnék!

Azóta is megmaradt a szoknya-harisnya kombináció,de csak nejlonharisnya jöhet nálam szóba!

2023. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

39.respardent!

I don't know who you are,Idon't care! Mind your own busisness!

2023. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!