Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Érdemes a kislányokat szándéko...

Érdemes a kislányokat szándékosan hozzászoktatni a harisnyához?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 08:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellene?

A harisnya nem kötelező női kellék, hogy szoknia kelljen.

Hanem egy szimpla funkcionális ruhadarab, amit időnként hordunk. Teljesen természetes módon adtam rá kicsiként, ha az alkalom/ruhadarab megkívánta. Nem többször, nem kevesebbszer. Nem azért hogy szokja.

Én rendszeresen hordok, de nem fogom "csalódásként" megélni, ha ő később a hàta közepére se kívánja.

2023. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
86%
Ram fiukent meg álltalanos iskolába is adtak harisnyat.. 2 növerem van .nekem is hordanom kellett. Én azota is szeretem.persze nem pamutot hordok már.. a baratnöm veszi nekem. Meg trrdnadraggal is viselem eleg gyakran
2023. ápr. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 gabor49 ***** válasza:
100%
hogy érted hogy szandekosan? ezt fejtsd már ki nekem
2023. ápr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
100%
Érdemesnek nem érdemes de emlékszem kis koromban én sem szívesen viseltem a harisnyát de azért viseltem. Viszont most 28 évesen teljes mértékben az egyik kedvenc ruhadarabomat képviseli.
2023. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Regen szuros,csunya harisnyak voltak. Ma azert mas a helyzet :)
2023. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
100%

Mi hárman vagyunk testvérek én vagyok a leg fiatalabb fiú. Két nővérem van ők nagyon harisnyások, a mai napig, tényleg szinte mindig ebben vannak, volt rá példa mikor kérdeztem őket ezzel kapcsolatban hogy mi jó ennyire benne, azt mondták próbáld meg és még tudod... ja adtak nekem is egyet olyan kötött vastag volt, de télen tényleg jó.

Nekem is nagyon tetszett.

Szerintem majd el dönti jó e neki. Még egyszer mondom a két nővérem nagyon imádja....

2023. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
86%
engem egész kislány koromba hozzászoktattak a harisnya-szoknya kombinációhoz és a mai napig így öltözködök. egyszerűen megszoktam mert mindig mindenhol ezt kellett viselnem. szerintem ez jó dolog és előnyömre vált.
2023. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Nőként lassan közelítek az 50.életévemhez,és nekem bizony kislány koromban hordani kellett harisnyanadrágot,ha tetszett,ha nem! Anyukám rászoktatott,és nem volt apelláta, még nyáron is fel kellett vennem,ha az alkalom megkívánta.Olyan régifajta bordázott kötésű harisnyanadrágot kellett viselnem ami ma már teljesen fehér holló nálunk.Utáltam is azt,mert folyton csúszkált a combomon,lábszáramon,meg harmonika módon gyűrődőtt is.Hiába könyörögtem otthon anyukámnak,hogy ne vegyen ilyen harisnyát,másikat szeretnék,de hajthatatlan volt.Hisztizni se nagyon mertem,mert azonnal szólt apámnak,aki rendkívül szigorú ember is volt.

Emlékszem,egyszer 11 éves koromban elmentünk egy keresztelőre, (apám

öccsének megszületett az unokája)A ceremónia után persze összegyült a rokonság egyet ebédelni,beszélgetni.A lány unitesóimon mind fehé zokni volt szoknyával.Rajtam is volt egyrészes szép ruha,de persze fehér harisnyanadrággal,és egyedül rajtam volt kötött harisnya.Szerencse,hogy akkortájt nem volt olyan döglesztő kánikula,mint manapság,de kibírtam valahogy.Ezt is anyamnak köszönhettem,mert azt mondta nekem:-Kislányom,a szoknyához a fehér harisnyanadrág sokkal jobban mutat,mint a zokni!De nem nagyon lehetett a 70-es,80-as években kapni másfajta harisnyát,nejlonharisnyát meg gyerekeknek nem is nagyon gyártottak.És ha már itt tartunk,13 évesen kaptam először nejlonharisnyát.Visszagondolva minderre,ez már szerencsére a múlté.

Én ma azt látom,hogy a kislányokra is inkább leggingszet adnak,mintsem harisnyát,sőt a tinilányok is azt részesítik előszeretettel előnyben.

Ilyesmiről én kislány koromban nem is álmodozhattunk.

2023. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 hosszúhajú ***** válasza:
szerintem hagyd hogy ő döntsön. ha ráerőlteted lehet hogy nem szereti majd, szoktatni ezzel az én korosztályomból legalább is nem igen jött be. de ha ő választhatna magának az sokat lendítene, hogy kedvet érezzen hozzá. menjetek el vásárolgatni és hagyd hogy próbálgasson, kóstolja meg.
2023. máj. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem továbbra is az a véleményem hogy igenis a kislànyok szokjanak hozzá a harisnya és szoknya viseléséhez! Mert ez a nőies öltözködés és mikor felnőtt lesz egy csomó munkahelyen el is várják ezt az öltözködési stílust. Lehet hogy a kislànyok kezdetben kényelmetlennek tarják de idővel hozzászoknak. Velem is így volt. Szüleim állandóan szoknya harisnyanaci kombinációt adták rám eleinte hisztiztem emlékszek. Nadrágom nem is volt soha. De idövel megszoktam hogy ez van és kész. Most fiatal felnőtt nő létemre meg örülök hogy így történt. Vittem tovább eme szemléletet és most is csak szoknyát viselek harisnyával. És így jól érzem magam ki tudok teljesedni.
2023. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!