Lányos anyukák! Mennyire csinosan, szépen öltöztetitek fel a kislányokat az oviban?

Figyelt kérdés

4 éves, középsős lányom van. Szeretem szépen öltöztetni, ő is imádja magán a csinos ruhákat, és rengeteg ruhája is van. A ruhatára 90%-a használt holmi, amit külföldről örököltünk, vagy amit én turiztam. De ezek tényleg a minőségibb, különleges, márkás használt ruhák. A maradék 10%-ot újonnan veszem, amire szükség van még, pl a H&M-ből.

A problémám az, hogy az oviban furán néznek a lányomra, mert túl szépen öltözik. Van a csoportban rajta kívül 5-6 kislány, hát ők eléggé agyonhordott holmikba járnak, ami engem egyáltalán nem is zavarna. De volt már olyan, hogy a lányomra nem adták rá a kinti nadrágját, mert a dadus szerint az túl szép kintre. Ehelyett ráadták egy kisfiú játszós melegítőnadrágját, abba ment ki az udvarra, nagy is volt rá. A dadus utána meg is jegyezte, miért nem hozok be neki egy játszós ruhát. Én mondtam hogy oda volt készítve a játszós, azt nyugodtan ráadhatta volna. De nem adta rá, mert azt hitte az hazamenős. Megjegyzem, hogy az a nadrág is turiból volt, csak nem bolyhos, agyonhordott. Meg hallottam már egy-két megjegyzést, amikor bemegy a csoportba, hogy már megint új ruhát kaptál, hasonlók.

Ezek engem zavarnak, pedig úgy érzem teljesen átlagosan öltözik más gyerekekhez képest (nem a csoporttársaihoz képest), sőt hány olyan kislányt látok, aki még nála is százszor szebben öltözik. Ettől úgy érzem azt gondolják, hogy mi annyira el vagyunk szállva anyagilag, hogy nem számít mi mennyibe kerül, holott nem költök sokkal többet ruhára mint bárki más.

Csak azért, hogy beleolvadjunk a többi közé nem fogom őt agyonhasznált holmikba járatni, vagy azt kellene?


2013. szept. 26. 10:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
36%
Tőlem kukászsákot is húzhatsz rá.
2013. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest mégis eléggé foglalkoztatott a válaszom, hogy reagálj rá.
2013. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
46%
Te sem bírod megállni :DD
2013. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az igaz :-D.


Csak én arra regáltam amit írtál. Nem engem zavart a válaszod, hanem fordítva.

2013. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
46%
Én reagáltam előbb arra amit írtál ;)
2013. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!