Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Valakinek valami ötlete? 4éve...

Valakinek valami ötlete? 4éves kisfiam sokat beteg,szinte meg se gyógyul. Alig van oviban.

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 15:36
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
22%
Magánkórház, teljes kivizsgálás.
2023. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

Az orvos mit mondott? Ki kéne vizsgáltatni, mert ennyi alapján kb azt tudjuk, hogy rossz az immunrendszere, de nem tudjuk mitől.


Az is lehet, hogy csak az ovoda, és az a sok random gyerek aki összeeszik mindent, noná, hogy jár körbeminden féle.

2023. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is taknyos szeptembertől májusig. Most már elviselik az oviban, de eleinte nem. Sok gyerek van így.
2023. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 NTBS ***** válasza:
77%
Kicsit hagyni kellene betegeknek lenni. Gyenge immunrendszer. Azt kellene erősíteni.
2023. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Jó ez a "majd megerősödik" hozzáállás, amennyiben tényleg tudod, hogy nincs semmi krónikus a háttérben.


Nagyon nem mindegy, hogy milyen jellegű a betegség, ha kicsit taknyos, ám legyen, de ha olyan beteg, hogy az ágyból nem kel ki, azért az nem normális.

2023. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Náthás,köhögés,torokfájás,átlagban.

Hőemelkedés,láz ritka.

2023. márc. 6. 18:20
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ez tényleg az átlagos "közösségben van a gyerek" megbetegedés.



Valószínüeg kicsiként nem volt kitéve ennyi bacinak, pláne a karantén alatt, így az immunrendszere nincs erre ráedződve.


Ameddig nincs láza, kap levegőt, játszik, rohamgál, elvan, addig telente tökre normális hogy picit lóg a taknya.


Amikor te betegségről beszéltél, én sokkal durvábbra gondoltam.

2023. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 évesem is mindent elkap oviban, de "csak" nátha és köhögés, viszont a nátha nagyon el tud húzódni.... Megértelek amúgy.
2023. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondja mindenki, hogy majd megerősödik. Ugyanez a helyzet, 4 éves, pár napot megy, 2-2,5 hétig itthon. Orrfolyás, köhögés főleg. Most vettem észre, hogy kicsit jobb már, rekordot döntöttünk egy 2 hetes ovival. 😅 Multivitamin nem érnek semmit. Nem öltöztetem túl, minden nap kint vagyunk, stb...
2023. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

A mindan napi 5-6 nyers zoldseg gyumolcs megvan ? Nem heba hoba, hanem naponta. Ne a dormivel meg kakaoval telitsd el a gyomrat, hane gyumolcsokkel.

Plusz nem agyonoltoztetni.

2023. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!