Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 hetes lányom mára taknyos...

7 hetes lányom mára taknyos lett hívtam a háziorvost aki egy orr sprayt mondott. Szívom is az orrát de folyamatosan teli van neki, egy nap hányszor szabad? Nagyon kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 19:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nagyon nyugos, folyamatosan sir.. Elso gyerekem, es a hazi orvos semmit nem mondott kb. Azon kivul hogy szivjam az orrat, az elejen turte de most estere mar nagyon sir
2023. ápr. 6. 19:41
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Milyen orrspray? Ha tengervizes baby orrspray, azt lehet akár minden porszívózás előtt.
2023. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Nincs olyan, hogy maximum hányszor szabad porszívózni, az neki olyan mint az orrfújás. Fontos is, hogy ne kapjon arcüreg vagy homloküreg gyulladást.
2023. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Tengervizes baby

De hiaba szivom ki, fujok be, ugyanugy hallom hogy teli van neki

Pedig mar semmi nem jon..

2023. ápr. 6. 19:56
 5/24 A kérdező kommentje:
Es a szemet is elkezdte nagyon dorzsolni
2023. ápr. 6. 19:56
 6/24 anonim ***** válasza:
23%
szoptatsz? ha igen es van tejed csepegtess kicsi anyatejet a noziba... az segit a nyalkahartyanak hogy ne dagadjon ugy be. szuper tipp az en dajkamtol. nalunk bevallt amikor a kicsim covidos volt egy eve. most 15 honapos
2023. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
7%
elozo vagyok...en az orrporzivot nem ajanlom...itt ahol elek bescben pl be is van tiltva. sajna ezt ki kell birni tudom nagyon rossz de elmulik sok anyatej, simogatas, bujas es kigyogyul mihamarabb
2023. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Nasivinnak van külön babáknak orrspray. Kitisztítod a tengervizessel alaposan, utána ebből csepegtetsz, és éjszakára szépen kidugul az orra. Csak ezt ne használd sokszor. Ha van inhalátorod, azt is az arcához tarthatod, Salvus víz jó bele.
2023. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20%
koszi a lepontozast (6os s 7es vagyok) vegulis csak gyerekorvos a nagymamam illetve szuper dajkam volt szules utan. na mind1
2023. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Fenistil cseppet nem mondott (írt fel a doki? Mi mindig azt is kaptunk náthára. 1 hónapos kortól lehet adni. Segít csökkenteni az orrnyálkahártya duzzanatot.
2023. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!