Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 hetes lányom mára taknyos...

7 hetes lányom mára taknyos lett hívtam a háziorvost aki egy orr sprayt mondott. Szívom is az orrát de folyamatosan teli van neki, egy nap hányszor szabad? Nagyon kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 19:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
aki azt irta balkan...igen az a balkan aki ennyire nem kepes nyitni mas opciok fele. balkan az balkan marad :-D
2023. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

En irtam, nyilvanvaloan ironiabol kedves 21-es :)


Es amikor a gyerekem egeszsege a tet, nem fogok rajta kiserletezni, csak mert egy szerencsetlen azt mondta gyakorin,bocsika.


Es a masik valaszolo szerint “becsben” nincs betiltva az orrszivas…🙈

2023. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
á hagyd rá 22#. :D Nekem is a google-t írta,hogy onnan tanuljak,de köszönöm szépen,a továbbképzést megkapom a munkahelyemtől 20-30 éve tanult,tapasztalt szakemberektől és nem a gyakoriról ilyen eszetlenséget. Nem azért írta ő,mert ez ott az általános... érdekes van Angliából,Németországból,Bécsből is ismeretségem,de ezt az eszetlenséget csak itt olvastam most. Bizonyára ő sem fújja ki az orrát,ha beteg és így a gyermekének sem. Egyébként kíváncsiságképp beírtam,de csak cikkeket találtam arról,hogy le kell szívni az orrváladékot,az egyiket a Róbert Károly magánkórház doktornője javasolja,pl. :D
2023. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
80%

Hogy lenne már betiltva az orrszivas Bécsben? Itt élek, több orrszivot is vettem itt, porszívósat, nem kézit.

Ha nagyon meg van fázva, még nagyobb gyereknek is szivjuk, ha nem tudja jól, mélyről kifujni. Hülyeséget nem kellene terjeszteni.

2023. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!