Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 hetes lányom mára taknyos...

7 hetes lányom mára taknyos lett hívtam a háziorvost aki egy orr sprayt mondott. Szívom is az orrát de folyamatosan teli van neki, egy nap hányszor szabad? Nagyon kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 19:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
7#-es én azért pontoztalak le,mert én még évek óta gyerekosztályon dolgozom,de ilyen butaságot nem hallottam még,hogy ne szívja le az orrát. Bocs.
2023. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
5%
hat akkor tessek utanna nezni google, beadni es mit dob ki ;) es nem csak femina.hu cikkek lesznek hanem rendes orvosi tematikaju cikkek. csak mert te nem hallottad es asszisztens vagy a gyerekosztalyon...talan van benne igazsag ;) tudod mindig nyitott lenni az uj infokra...ami egyebkent az egyik legregebbi legtermeszetesebb modszer
2023. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Jaj, hagyjuk már. Az anyatej csodálatos dolog, de ne csináljunk már úgy, mintha MINDENRE jó lenne, mert nem az. Szerencsétlen gyereknek ha tele van az orra, akkor igenis legyen eltávolítva onnan az a váladék, máskülönben gyulladást okoz... az orrába fröcskölt tej meg a bújci ezt nem oldja meg.

Mi lesz a következő, ha eltörik a keze, azt is elég lelocsolni anyatejjel gipsz helyett? Azért ne toljuk már ennyire túl...

2023. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%

Engem csak az erdekelne, hogyha “Becsben” a picik orrat nem szivjak, ok meg nem tudjak kifujni, akkor evente hanyszor kapnak sulyos arcureg vagy fulgyulladast?

Hogyan lelegeznek bedugult orral, ha amugy egy kisbaba sokaig csak az orran tud levegot venni, szajlegzesre nem kepes? Akkor minden gyerek, aki beteg lesz 6 honapos kora alatt, megfullad Becsben?


Balkani Magyarorszagon fejlettebbek lennenk kivetelesen ebben a kerdesben? Nocsak, mik vannak!

😂😂😂

2023. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
#14 Dehogyis, hát nyomnak anyatejet az orrukba! Hogy ne csak takonnyal legyen tele, hanem még pluszban azzal is. Tök logikus, nem?!
2023. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Salvus vizes inhalálás is mehet ilyen picinek. Tengervizessel lazítsd, szívd ki és mehet 1-1 csepp nasivin baby is. Napi 3-szor (nekem így volt felírva).

Baby luuf balzsammal is bekenheted egy picit.

Off: én is Bécsben élek, van orrszívó gyerekeknek, kell is használni. Dehogy van betiltva🤦‍♀️ anyatej az orrba...csóri baba

2023. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
12# Nem asszisztens vagyok,nem tudom ezt hol olvastad. :) Ha neked az a legtermészetesebb,hogy a váladék ott pang,esetleg nem kap levegőt,nem bír enni,stb.,csináld úgy nyugodtan,de erre én azért nem biztatnék mást is. Van több külföldi barátnőm,hihetetlen de ugyanúgy szívják a gyermek orrát. :D
2023. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem szoptatok, nincs tejem.

Koszonom a valaszokat !

2023. ápr. 7. 07:56
 19/24 A kérdező kommentje:
En se tudnam elkepzelni hogy ne szivjam az orrat, szegenykemnek nagyon teli van. Vedonovel tudtam beszelni azt mondta barmennyit szivhatom az orrat nem lesz baj
2023. ápr. 7. 08:42
 20/24 anonim válasza:
100%
Persze, inkább szívd neki, mint ne. Nem játék a felülfertőződés. Tengervizes orrspray+orrszívó+, nasivin baby 3x egy nap és babyluuf vált be. Ezen kívül 5 csepp c vitamint szoktam adni és a napi 400 NE d vitamin helyett 800 NE-t (2 csepp a eurovitesből pl). Ilyenkor egy picit meg szoktam emelni a fejvégét az ágynak, mint a refluxos babáknak,hogy mikor alszik,ne csurogjon vissza a takony és köhögtesse feleslegesen. Mindkét gyerekemnél ez volt eddig a leghatásosabb kombináció.
2023. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!