Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsibe szoktatás? Többi lent :)

Bölcsibe szoktatás? Többi lent :)

Figyelt kérdés
Szisztok,kislányom szeptemberben nem jutott be bölcsibe,viszont most hívtak,h lenne hely neki államiban, 1.5éves szépen eszik egyedül ha akar,darabosat is mégha csak 8foga is van(tudom,h nem azzal rágja meg) viszont én mikor etetem/elkészítem neki kis katonákat csinálok,pl a kenyérből,viszont azt nemtudom h ott mennyire figyelnének az ilyesmire,10óraira kapnak almát pl azt pici szeletekbe adom neki és igen a legnagyobb félelmem h esetleg megfulladna :( nagyon nehezen sikerült baba 0 segítséggel se szülők sem nagyszülők egyik részről sem.A munkát jövőre kezdem és vacilálunk,h dadus jövő szept.ig vagy próbáljuk meg a bölcsit?! Eseetleg valaki véleményt,tapasztalatot tudna e mondani...?
2022. okt. 11. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan azt hiazed, megfulladna a bölcsiben? Kezeltetni kellene magad, mielőtt komoly károkat okozol a gyerekedben. A 10 hónapos lányom eszik katonákat…
2022. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

ne izgulj, majd a bölcsiben megtanul enni. és figyelnek rájuk, figyelembe veszik mindig az egyéni szükségleteket, pl. ha nem tud enni nem hagyják hogy egész nap éhes legyen, segítenek neki ebédnél is.. foglalkoznak a gyerekkel, nem túlélőtáborba küldöd a gyereket nyugi...

az almát pedig ott is megpucolva gerezdekre vágva kapják, nem egy fél almát adnak a kicsik kezébe, hogy oldd meg magadnak.

2022. okt. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
De miért adod 1,5 évesen bölcsibe, ha csak jövőre kezdesz dolgozni?
2022. okt. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3-as mivel márciusban kezdek, és nálunk évközepén nem vesznek fel gyereket :) van dadusunk aki besegít...de állandó jelleg 180ezer lenne/hó( ft) gondoltam megpróbálom beszoktatni de meggondoljuk még.
2022. okt. 12. 05:58
 5/24 A kérdező kommentje:
1-es köszi drágám a válaszod..gondolom a 10hosod besegít a háztartásban is olvas már és extra dolgokat is csinál 🤣 ne nevettesd magad ilyen válaszokal! Nem csak én de más is idiótának néz! (Anya vagyok mindenre IS gondolok,minden is érdekel ezzel kapcsolatban) ugyh nem nem fogom magam kezeltetni és az olyan anya nyugodtan megkövezhet akinek pl.ez nem futott át az agyán! Ugyhogy maradhatsz nyugodtan k....a
2022. okt. 12. 06:07
 6/24 anonim ***** válasza:
2%
Én nem adnék be egy másfél évest az tuti.Egy gyereknek az anyja mellett a helye,nem idegenek közt!
2022. okt. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem kell megpukkadni. Egyáltalán nem írt baromságot az első. Nagyon sok gyerekre igaz, hogy tízhónaposan gond nélkül darabost eszik. Blw módszerrel még jóval előbb is. :)

Egyébként 1,5 évesnek nem fogják katonázni a kenyeret. Szeletként kapja majd. Speciális igényekkel rendelkező gyerekeknek adják máshogy.

Amúgy ahogy most "bekerült", bekerülhetne márciusban is.

2022. okt. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincsenek meg az őrlő fogai, csak pepes ételt adhatnak neki, ez valami szabály nálunk ezt mondták, volt egy kislány aki emiatt pepesitetett kapott.
2022. okt. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
8, na ne viccelj már! Nincs ilyen szabályozás. Hogy is lenne, amikor az örlők jellemzően 2-2,5 körül/felett, utolsóként jönnek ki és 1 év felett nem pépesítenek.
2022. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk így volt, ezt mondták, nem én találtam ki. Gondolom a kisörlő fogakra gondoltak, nem a leghatso orlokre ami későn jön ki.
2022. okt. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!