Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsibe szoktatás? Többi lent :)

Bölcsibe szoktatás? Többi lent :)

Figyelt kérdés
Szisztok,kislányom szeptemberben nem jutott be bölcsibe,viszont most hívtak,h lenne hely neki államiban, 1.5éves szépen eszik egyedül ha akar,darabosat is mégha csak 8foga is van(tudom,h nem azzal rágja meg) viszont én mikor etetem/elkészítem neki kis katonákat csinálok,pl a kenyérből,viszont azt nemtudom h ott mennyire figyelnének az ilyesmire,10óraira kapnak almát pl azt pici szeletekbe adom neki és igen a legnagyobb félelmem h esetleg megfulladna :( nagyon nehezen sikerült baba 0 segítséggel se szülők sem nagyszülők egyik részről sem.A munkát jövőre kezdem és vacilálunk,h dadus jövő szept.ig vagy próbáljuk meg a bölcsit?! Eseetleg valaki véleményt,tapasztalatot tudna e mondani...?
2022. okt. 11. 22:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
39%
Ja és a bölcsi honlapján nálunk fent van az étlap. Minden ételt elkészítenek csecsemő ebéd, és kisgyermek ebéd "módban" is. A csecsemő ebéd ugyanaz, de sokkal jobban pépesített. Gondolom, a kisebb korosztályban ezt lehet variálni annak alapján, kinek, hány foga van. Az én lányomnak elég későn kezdtek kijönni a fogai.
2022. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, add nyugodtan bölcsibe! Ha évközben nincs felvétel, akkor szerintem ezt a lehetőséget ne hagyd ki. Inkább gyerekek társaságát választanám neki, mint a dadust ennyi pénzért...Az én kisfiam 15 hónapos, februárban megy bölcsibe. Szintén nulla a segítségem, és én akkor megyek csak vissza dolgozni, amikor két éves lesz. Van lelkifurdalásom? Nincs! Mert itthon megkap minden szeretetet és nagyon nyitott baba, igényli a társaságot.
2022. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,véleményeket!Ez csak 1 pl.volt még sorolhátnák pár dolgot de akkor már eleve hülyének néznének🤦‍♀️végül megpróbáljuk a bölcsit pedig ismerősöktől sok hideget-meleget kaptunk,h miért nem ér rá?! Mivel nekik van mama-tata stb,nem tudják milyen ha a pici 24ből-24et veled van, kimerítő...(hozzáteszem imádom,szeretem de 1.6év után úgy érzem jól jönne az a napi 4h szabad mégha másnak ez kegyetlenség is vagy szar anyának tart) igaz nemis biztos,hogy megszokja akkor természetesen marad itthon és ovikezdésig lesz dadusal. Jövő titka.. :)
2022. okt. 15. 22:39
 24/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy szar anya. Nekem sincs senki, aki segíthetnw. Ketten vagyunk a férjemmel, az ő szülei nem élnek, az enyémek az ország másik felében. Imádom,és nem cserélném el semmiért, de néha jó lenne pár óra pihenés egyedül, csendben.
2022. okt. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!