Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Éjjel benáthásodott a gyermeke...

Éjjel benáthásodott a gyermekem. Így maradjon inkább otthon? Sajnos beszoktatas van.

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 07:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám a bölcsit és megkérdezném mi legyen. Nálunk egyébként újrakezdik a beszoktatást ilyenkor. Nem egyedüli eset, hogy már a beszoktatásnál lebetegedik a gyerek.
2023. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Maradjon.

A kisfiam 3 nap után betaknyosodott.

Én sem vittem.

1- elfertőzi a gyerekeket

2- mivel a megfázástól egy gyereknek rossz a közérzete nem biztos,hogy erőltetném neki,hogy szenvedjen


Én úgy vagyok vele,hogy inkabb kezdjük előről a beszoktatást.

2023. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is beszoktatás 4 napjára lázasodott be, nem vittem. Következő héten folytatta a bölcsit, beszokott igy is.

Semmi értelme vinni, Te se vidd

2023. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

1 hét ovi után haza hoztak a gyerekeim egy jó kis náthát.

Tegnap kidőltem, mindjárt arcüregem lett olyan pocsékul vagyok, hogy a túlélésre játszom 2 gyerek mellett..


Ennyit a 'kis nátháról'

2023. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nálunk (Bp-i jó ovi) úgy van a szabály, hogy ameddig vékony, nem színes takony jön a gyerekből, addig mehet oviba, ez az óvónénik által hozott szabály... :-/
2023. szept. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!