Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szeretném beíratni a kisfiamat...

Szeretném beíratni a kisfiamat szeptembertől bölcsődébe, viszont októberben vizsgázom és csak utána tudok munkát keresni, szóval nem tudok munkáltatóit szerezni szeptemberre, viszont lecsúszni se szeretnék róla, van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 14:21
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
A 29.vagyok.Te meg egy kekec,aki nem tud érdemben hozzászólni.
2016. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Hozzá tudok szólni érdemben. Elolvastam a válaszaidat és ledöbbentem, hogy csalónak nevezed ezt az anyukát, mert az álláskeresés idejére szerette volna a gyermekét biztos helyen tudni. Hogy keressen állást,akinek nincs a rokonságban olyan személy,akire rábízhatná a kicsit? A beszoktatást hogy oldja meg,kezdjen 2 hét szabadsággal az új munkahelyen? Említetted a magyar mentalitást...pont rád jellemző, harácsolsz, bűnözőnek titulálsz egy édesanyát,nehogy a te gyermeked szenvedjen hátrányt,és ne vegyék fel. Pedig ha várt vissza a munkahelyed,akkor nyilván időben beírattad a saját gyereked,és nem kellett azon aggódnod,hogy valaki kitúr onnan.

Mindegy,remélem a kérdezőnek és neked is sikerült beíratni a kicsiket.

2016. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Már miért harácsolnék?Ezt nem is értem!Igen,megvárt a munkahelyem,mert saját vállalkozás(amiért igen sokat güriztem az elmúlt 20 évben).Az én gyerekemnek se jutott hely első körben,de szerencsére ez egy olyan állami bölcsi volt(már ovis),ahol felügyeletes helyek is vannak.Ja,heti 3 napot mehetett,ami havi 35-40 ezer ft-ra jött ki.A nagyszülők aktívak,3 gyerekünk van,én nem számítottam rájuk,pláne mindennapi felvigyázás ügyileg nem.Kb. fél évvel később szabadult csak fel nem fizetős hely a bölcsiben.Nagycsaládos lévén az étkezés is ingyenes volt(most is az az oviban,suliban 50%-os)És azért,nem volt hely,mert 2-3 olyan 1.5-2 kicsi is egész nap ott dekkolt,akinek a terhes anyukája otthon volt,és nem volt érkezése a nagyobbat otthon tartani....
2016. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Értem és sajnálom, hogy fizetned kellett,de attól függetlenül a kérdező lehet becsületes ember,akinek tényleg csak ez a lehetőség maradt. Bizony vannak olyan élethelyzetek,amikor kicsit "csalni" kell,elég szomorú, hogy ilyen helyzetbe hozzák a családokat.Ha nem tenné,felkopna az álluk.

Amikor az én fiam került bölcsibe,én is azt tapasztaltam, hogy a legfontosabb dolog a munkáltatói igazolás, minden más sokadrangú ( pl. maga a gyerek).

2016. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Tudom,tudom,igazad van.Csak vérlázítónak éreztem/érzem.Pláne azért,mert nekem ez a mutatvány közel 250 ezer ft-ba került,úgy,hogy-nagycsaládosként-nem kellene fizetnem,és(rendelet is van erről,voltam bent az Önkormányzatnál,és ott mondták,hogy ne hagyjam

magam,járjak a bölcsivezető nyakára)elsőbbséget élvez a gyerek.Mivel dolgoztam is,ráadásul!

2016. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy Ti hová jártatok bölcsibe, itt a fizetősöknek 790 ft/nap volt az ellátás. Nagycsaládosoknak ingyenes.
2016. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

[link]

Ide.Itt,ha felügyeletes mindegy,hogy nagycsaládos,fizetni kell.Maga a bölcsi nagyon nagyon jó,az ellátás,a gondozók,minden.

2016. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok.Nem értettél félre,ugye?Azoknak fizetős-nagycsaládtól,gyerekszámtól,családi állapottól függetlenül-akik felügyeletesek....ezen időszak került nekem közel 250 ezer ft-ba.
2016. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Találtam számlát!Étkezés:536 ft/nap,óradíj 300 ft/óra.A kicsim általában 8-16-ig volt bent.Az napi díjban 2936 t.Egy hónapban általában 12 napot jár(hatott)-ez volt,hogy 14-15 napra jött ki-vagyis heti 3 napot.Ez 12x2936 ft=35232 ft.
2016. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem elszámoltatni akarlak,csak sokallottam az összeget. Húzós lehetett kifizetni,megértem,hogy dühös vagy. A kérdezőnek viszont gondold el,hogy körülbelül ennyi pénze lett volna egy hónapra,mint amennyibe Neked került a bölcsi. Hál'Istennek Te kitudtad fizetni,bár gondolom,hogy lett volna jobb helye is a pénznek. Attól függetlenül én megértem a kérdezőt. És bocs,hogy gyökérnek neveztelek :/
2016. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!