Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szeretném beíratni a kisfiamat...

Szeretném beíratni a kisfiamat szeptembertől bölcsődébe, viszont októberben vizsgázom és csak utána tudok munkát keresni, szóval nem tudok munkáltatóit szerezni szeptemberre, viszont lecsúszni se szeretnék róla, van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 14:21
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Én is sok mindent szeretnék,de tisztában vagyok vele,hogy csak úgy tudnám elérni,ha tilosban járnék....sajnálatos,hogy itthon mindent meg lehet tenni!Büntetlenül!
2016. máj. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
És, hogy menjek úgy dolgozni, hogy itthon vagyok a gyerkőccel? Októbertől már lesz munkahelyem, mert addigra találok, szeptembertől kezdődik a bölcsi, hogy tudnék előbb menni? És nem vezető beosztásban fogok dolgozni, hogy előre felvegyenek 4 hónappal, de a jelentkezési papírt viszont most kell leadni. Erre írtam, hogy sakk matt. Októberi munkakezdést írtam a papírra és úgy is lesz. De év közben nem vesznek fel a bölcsinkbe senkit, akkor meg hiába találok állást októberben, akkorra már nem tudok bölcsit szerezni. Szóval igen, van kis csalás a dologban, de tényleg fogok dolgozni abban az időpontban, nem itthon ülés miatt akarom "lepasszolni a gyereket". Csak így előre nem tudtam volna máshogy papírt szerezni, anélkül meg szóba se állnak velem.
2016. máj. 18. 11:01
 23/43 anonim ***** válasza:
Kaptál rá már ígéretet,hogy lesz munkád?Vagy miért vagy benne ennyire biztos?Mert a kérdésben azt írtad,hogy októbertől keresel munkát.Az nem egyenlő azzal,hogy októbertől lesz munkám.Egyébként én is azt mondodm,hogy addig míg nincs biztos munkahely,ne vedd el attól a helyet,akit várnak vissza a munkahelyére.Nekem is van munkám,januárban lejár a gyed,a a lányomat már tavaly beírattam.És nagyon dühös leszek,ha egy olyan miatt,aki nem dolgozik,én kerülök esetleg hátrányba...
2016. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Lesz munkám, világ életemben volt, egyik helyen hajnal 2re kellett járni 15 órázni szünet nélkül, de elvállaltam. 15 hónapja élünk harmincxezerből, nekem nem járt 2 éves koráig a több pénz, csupán 9 hónapig a fizum 40%-a, úgyhogy eléggé motivált vagyok, sajnos nyáron gyakorlatra kell mennem 3 hónapig a suli miatt napi 2 órákban sikerül, azért nem fizetnek, de már akkor elkezdek keresni. Nem leszek más kategória, mint akit visszavesznek, úgy tudom, hogy úgyis be kell mutatni rendes munkáltatóit is a bölcsi megkezdése utáni időszakban, szóval nem nagyon lehetne megcsinálni, h mellette ne dolgozzon a szülő.
2016. máj. 18. 11:16
 25/43 A kérdező kommentje:

A másik dolog meg, hogy ha ez a csalás kell ahhoz, hogy ne 150e családi jövedelemből kell majd kijönnünk fűtésszezonban, akkor ez az ára.Gondolom mindenki a saját családja érdekeit nézi elsősorban. Az, hogy ki kerül be, ki nem és ennek a miértjei, úgysem derül ki, lehet a bölcsi igazgató unokahúga nem tud elégszer járni a szépségszalonba, stb.

Nem szeretnék ezen vitatkozni, remélem sikerül neked is a zökkenőmentes munkába állás.

Szép napot!

2016. máj. 18. 13:46
 26/43 anonim ***** válasza:
Hát igen.A magyar mentalitás.Ha az én tehenem megdöglött,dögöljön meg a szomszédé is.Azt én elhiszem,hogy Te szeretnél menni dolgozni,de ez egyáltalán nem biztos,hogy sikerül is!Akárhogy is magyarázod a bizonyítványodat csalónak tartalak!
2016. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem bántottalak, nem tudom mire érted ezt a döglött tehenes szólást, nem ismerjük egymást, mindenki szíve joga, h mit gondol. Engem ezekkel nem bántasz meg.
2016. máj. 18. 20:00
 28/43 A kérdező kommentje:
Nem is értem minek magyarázkodom :D
2016. máj. 18. 20:08
 29/43 anonim ***** válasza:

"A másik dolog meg, hogy ha ez a csalás kell ahhoz, hogy ne 150e családi jövedelemből kell majd kijönnünk fűtésszezonban, akkor ez az ára.Gondolom mindenki a saját családja érdekeit nézi elsősorban."

A mentalitásodra értettem,amit írtam(a tehenes hasonlatot).Csak azért,mert Neked car(kevés pénzből élsz),még csalás árán is képes vagy arra,hogy elvedd más dolgozó szülő gyereke elől a helyet(ergo nehogy már neki jobb legyen!).Nem is kell magyarázkodnod,1-2 kommented sok mindent elmond....

2016. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Te mekkora gyökér vagy,29-es válaszoló :D
2016. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!