Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szeretném beíratni a kisfiamat...

Szeretném beíratni a kisfiamat szeptembertől bölcsődébe, viszont októberben vizsgázom és csak utána tudok munkát keresni, szóval nem tudok munkáltatóit szerezni szeptemberre, viszont lecsúszni se szeretnék róla, van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 14:21
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem volt Benned rossz szándék!És semmi gond,ne viccelj már!Így visszanézve a papírokat,örülök,hogy már nem kell fizetni.A kérdezőnek a legjobbakat kívánom én is,de tényleg érzékenyen érintett a kérdés!Őszintén írom,hogy nagyon kedves vagy,amiért végig "beszéltük" a dolgokat!
2016. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Én is örülök,hogy átbeszéltük,nem is gondoltam,hogy elolvassa az érintett,akinek a sértést szántam. Csak végigfutottam a válaszokat és felháborított a reakciód, beleéltem magam a kérdező helyébe,holott én is visszamentem a régi munkahelyemre. Megismerve a Te helyzeted, azt is megértem,hogy rosszul érintett a téma.

Igazából az a legszomorúbb az egészben, hogy kénytelenek voltunk a gyerekeinket 3 éves kora előtt közösségbe járatni :(

Sok boldogságot és örömöt kívánok Neked az életben :)

2016. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Neked is a legjobbakat kívánom!
2016. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!