Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Belàzasodott baba mellett ha...

Belàzasodott baba mellett ha nem aludt apuka sokat èjjel, belefèr ha nem megy emiatt màsnap munkàba?

Figyelt kérdés
A baba pici mèg, pàr hónapos. Anyuka otthon van vele. Apuka alkalmazott.

#Làzas baba #Kevès alvàs #Èjszakàzàs #Ezmiatt szabadsàg
2020. jún. 10. 10:48
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok. Egy vezető azért ezt igazán el kellene hogy tudja dönteni, nem kell ehhez a gyakori :)
2020. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
92%

Moralis szempontbol?


Hat ez tuti kamu kerdes!


Egy fonok nem moralis szempontokat merlegel, hanem, hogy mennyire nelkulozheto varatlanul egy napra az a dolgozo.

2020. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
91%
Mivel az apuka is kap szabit a gyerek utan 2napot siman bele fer ha olyan a munkaltatoja. Meg kulomben is nem kell megmagyarazni a szabadaagot hogy miert kell
2020. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

11! Abból, hogy azt írtam a fèrjem a fônöke egyèrtelmû, hogy nem ô tette fel a kèrdèst ide. Nyilvàn ô el tudta dönteni ( most mindegy hogy mit) èn kèrdeztem mint a felesège.

12! Itt màr mindennek kamu szaga van te jò èg.

2020. jún. 10. 11:14
 15/42 anonim ***** válasza:
81%

Munkáltató-függő, hogy mit néznek el, és mit nem, de ilyen jogi indok igazolt hiányzásra nincsen.

És nálunk ki is vágnák rögtön.

2020. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer-egyszer beleférhet. Bárkivel bármi történhet. Csak az a gond, hogy az ilyen ember talál majd más okot is, hogy miért ne menjen dolgozni. Van, aki ezt eljátssza már az első hónapban, mással meg 5-10 évente egyszer megtörténik. Nem mindegy.
2020. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
59%
11-es vagyok. Neked egyébként ez miért ilyen fontos? Tényleg érdekel. A férjed ezek szerint eldöntötte, innentől kezdve ez egy lezárt ügy és kész. Az én férjem Hr igazgató, de őszintén megmondom, hogy egy pillanatig sem szokott foglalkoztatni morálisan, hogy kirúg-e valakit vagy nem, mert ez egyszerűen nem az én dolgom.
2020. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ mit dolgozik. Ha a kialvatlansága balesethez vagy emberi sérüléshez vezet, akkor inkább vegyen ki szabadságot. Sőt, én küldeném.szabadságra. (Pl. buszsofőr, taxis, orvos).

Ha csak az irodában dolgozik és esetleg elgépel pár szót, de visszafordítható, akkor is úgy rendelkezik a szabadságával, ahogy akar, de értelmetlen.


Nem mindenkinek van akkora háza, hogy el lehessen vonulni egy üvöltő babával. A szomszédos szobából simán áthallatszik minden.

2020. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:
20%

NEM!


Nekem sem nézik el, ha sokáig dugtam, vagy megnéztem az éjszakai filmet.

2020. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
39%
#19 9 hónap múlva neked is elnézik. 😂
2020. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!