Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Belàzasodott baba mellett ha...

Belàzasodott baba mellett ha nem aludt apuka sokat èjjel, belefèr ha nem megy emiatt màsnap munkàba?

Figyelt kérdés
A baba pici mèg, pàr hónapos. Anyuka otthon van vele. Apuka alkalmazott.

#Làzas baba #Kevès alvàs #Èjszakàzàs #Ezmiatt szabadsàg
2020. jún. 10. 10:48
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
48%

"Meg azzal se nagyon dicsekedjen, hogy kèptelen volt felkelni a gyerekhez."

Szeretem, amikor emberek véleményt alkotnak úgy, hogy abszolút nincsenek tisztában a háttérrel. Beteg voltam. És ne egy megfázásra gondolj. Heti szinten többszöri kórházi ellátásra szorultam, műtétre vártam, de az immunrendszerem annyira gyenge volt, hogy nem vállalták a kockázatot a műtét miatt, kórházi keretek között tudták csak a fájdalmaimat csillapítani sokszor és így láttam el egész nap a gyerekünket segítség nélkül. És nem fogok bocsánatot kérni, amikor annyira le voltam gyengülve mindezek miatt, hogy a férjem felkelt a gyerekünkhöz, hogy nekem ne kelljen! A pénz pedig nyilván kellett, nem volt nélkülözhető, ezért elment dolgozni. Nem egy felelőtlen ember. Mérlegelt. Nem 24 órás kemény szolgálatot látott el alvás nélkül, és nem rendszert csinált belőle. Nyilván, ha képtelen lett volna vezetni, nem vezet. És igen is emberek fáradtan is képesek gond nélkül vezetni. Ez nem azt jelenti, hogy így kell, én sem dicsekedtem vele, csak leírtam, hogy volt ilyen. Hogy embereknek nem jelent gondot csak mert fél éjszakát nem aludtak, másnap munkába menni, esetleg ettől még több is.

2020. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Lègyszi ne bàntsàtok egymàst, köszönöm a vàlaszokat.
2020. jún. 10. 19:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!