Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz most,mit tegyek? Az...

Mi lesz most,mit tegyek? Az új védőnő nem tudott kijönni családlátogatásra.

Figyelt kérdés

Új helyre költöztünk. A gyerekorvosnál megkaptam a védőnő telefonszámát.

Felhívtam elmondtam h most költöztünk ide a régi védőnő mondta h be kell jelentkezni. Mondta h najd vmikor kijön családlátogatásra és megbeszélünk mindent. Ennek már fél éve.


Volt hogy utólag kaptunk üzenetet higy keresett volna de nem voltunk otthon. Vissza irtam hogy mikor tudjuk pótolni. Irt egy dátumot ami nem volt jó,jeleztem neki. Válasz majd keres. Utólag hív ír hogy mi hol voltunk csengetett.

Hát nekem minden egyes alkalommal otthon kell ülni várni hátha jön?

Utoljára pont indultunk el itthonról mikor jött. Kérdezte bejöhet e mondtam neki ne haragudjon egy másik alkalommal jöjjön mert mi most indulunk és így is késésbe vagyunk. Mondta h ő már többször volt itt de mi sose engedjük be. Kértem hogy jelezze mikor jönne akkor úgy alakitom a napot hogy biztosan itthon legyünk.


Most jött egy levél hogy a gyermeket védelembe veszik mert nem müködünk együtt a védőnői szolgálattal. Mit tegyek most?

Nem tudtam hogy mindig itthon kell várni hátha most jön a védőnő.

A régivel soha nem volt gondunk


2020. nov. 1. 10:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem mondom, hogy ő nem hibázott, de te az ő általa megadott időpont nem felelt meg, mikor az ajtóban állt nem engedted be. Nem kell otthon ülni, de rugalmasabb is lehettél volna. neki kötelessége jelezni a gyámügy felé, ha sosem talál otthon, vagy nem engeded be.
2020. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Ezért utáloma védőnői rendszert. Mármint megértem a lényegét, de ha már kitalálták ezt a random látogatós rendszert, akkor bele kell számítani, hogy a védònőnek tízszer is ki kell jönnie, mire talál otthon valakit.
2020. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Egy alkalommal nem volt megfelelő az ő dátuma. Mikor kérdeztem mikor jönne máskor a válasz majd keres.

4 hónap múlva találkoztunk személyesen de mi indultunk el itthonról és már igy is késésbe voltunk. Kértem egy másik alkalommal jöjjön.


Ezen kívül vagy szólt a szomszédnak h keresett-ilyenkor mindig felhivtam hogy elnézést nem tudtam hogy jönni fog programunk volt,mikor jönne l legközelebb. A válasz majd vmikor beugrik keresbi fog- vagy utolag írt h volt itt de senki nem nyitott ajtót.

2020. nov. 1. 10:17
 4/22 Derjaderja ***** válasza:
89%

De gáz. Mármint a nő. Ahol meg baj van ott nem lépnek közbe.

Gyerekorvossal nem tudsz beszélni?

2020. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
En biztos felhivnam a jarasi vezeto vedonot is,aki a fonoke. Illetve a hatarozat ugyintezojet,hogy mi varhato,hogy lehet a eljarast megszuntetni. Te szegeny. Jol megjartad. Majd ird meg mi lett.
2020. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

A gyerekorvos ezen nem tud segíteni. A gyámügy fog kimenni, és ellenőrzi a környezetet.

Egy jó tanács kérdező. Őket ne hajtsd el, ha az ajtótod kopognak.

2020. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk eleve megbeszélt időpontban jön ki.

És most a járvány alatt ki sem jön. És te sem vagy köteles beengedni.

Szegény jól kifogtál egy akadékoskodó védőnőt.

Amikor hozzánk jött, mondta, hogy nem fog porcicákat keresni. A lényege, hogy van víz, fűtés és nem MET labort üzemeltetünk a nappaliban. Max. megnézi a gyerekszobát, ha van külön szobája.


Amikor késésben voltál kellett volna 1-2 percre beengedni és mondani, hogy most már indulni kell.

Én is azt ajánlom beszélj a vezetővel, hogy egy mindenkinek megfelelő időpontban szívesen fogadod őket.

2020. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Mindenképp hivj fel vagy keres fel személyesen a Vedőnő felett álló személyt/intézményt (Nem tudom kik Azok de írta valaki h járási Vedőnő) és mondd el mi a helyzet.

Nem is értem hogyan vehetik el Vagy akarják elvenni ezért a Gyermeket. Nálunk 14 hónapos, január vagy február óta nem volt a Vedőnő a vírus miatt. Mi megyünk hozzá. De soha nem jött és szerintem nem is jött volna megbeszélt időpont nélkül. És valóban ahol igazi gond van onnan nem veszik el a gyerekeket... szánalmas ez a helyzet..

és azt se értem hogy mivan ha nem vagy otthon.. Akkor miért nem hív fel.. lehet hogy 5-10 perc és otthon vagy, vagy épp akkor mentetek el sétálni vagy jatszóra, megemelné a telefont és lehet lett volna megoldás.. itt olvasottak alapján némelyik Vedőnő nagyon durva..


Mennyi idős a gyerkőc?

2020. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Ha már védelembe vételről van szó, akkor kellett, vagy kellett volna a területileg illetékes családsegítővel is találkoznod.Ugyanis a védelembe vétel az már a "ha minden kötél szakad kategória" utána már csak a kiemelés van. Úgyhogy te is benne vagy a dologban,azért minimális egyuttműködést tanusíthattál volna, de még nem késő.
2020. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk mind a ketten hibáztatok. Ezt te is jelezd majd. Azért lássuk be, te is jól leszartad a kérdést 😀

Amúgy nyilván ki fognak menni, lehetőleg legyél otthon, vagy mondd le a programod ahova épp indulsz. De ha minden rendben van, megvannak az oltások stb, környezetben nem találnak semmit, nem hiszem, hogy gaz lesz.

2020. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!