Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz most,mit tegyek? Az...

Mi lesz most,mit tegyek? Az új védőnő nem tudott kijönni családlátogatásra.

Figyelt kérdés

Új helyre költöztünk. A gyerekorvosnál megkaptam a védőnő telefonszámát.

Felhívtam elmondtam h most költöztünk ide a régi védőnő mondta h be kell jelentkezni. Mondta h najd vmikor kijön családlátogatásra és megbeszélünk mindent. Ennek már fél éve.


Volt hogy utólag kaptunk üzenetet higy keresett volna de nem voltunk otthon. Vissza irtam hogy mikor tudjuk pótolni. Irt egy dátumot ami nem volt jó,jeleztem neki. Válasz majd keres. Utólag hív ír hogy mi hol voltunk csengetett.

Hát nekem minden egyes alkalommal otthon kell ülni várni hátha jön?

Utoljára pont indultunk el itthonról mikor jött. Kérdezte bejöhet e mondtam neki ne haragudjon egy másik alkalommal jöjjön mert mi most indulunk és így is késésbe vagyunk. Mondta h ő már többször volt itt de mi sose engedjük be. Kértem hogy jelezze mikor jönne akkor úgy alakitom a napot hogy biztosan itthon legyünk.


Most jött egy levél hogy a gyermeket védelembe veszik mert nem müködünk együtt a védőnői szolgálattal. Mit tegyek most?

Nem tudtam hogy mindig itthon kell várni hátha most jön a védőnő.

A régivel soha nem volt gondunk


2020. nov. 1. 10:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

19 hónapos a gyerek. Azt irják a levélben hogy fogják védelembe venni mert nem mükődök együtt a védőnői szolgálattal.


De én mindig kérdeztem mikor megkaptam az üzenet h volt itt higy mikor tudna jönni. Válasz csak olyanok hogy majd keres.

Szerintem együttműkődő vagyok. A régivel soha semmi probléma nem volt. Ő szólt h pl szerda-csütörtök fele jönne. Olyankor vártunk rá nem mentünk sehova.


Azért nem engedtem be mikor mi késésbe voltunk mert nem hiszem higy 1-2 perc után elment volna. Udvariasan kértem hogy inkább másik alkalommal jöjjön mert indulunk és így is késésbe vagyunk

2020. nov. 1. 12:10
 12/22 A kérdező kommentje:

Ha jól olvastam ha a gyámügy jön ki akkor ők legalább értesitenek mikor jönnek.

Nincs semmi titkolni valónk amúgy és a védőnőt is szivesen be engedem csak legalább annyit mondana pl a hétem elfogok menni.

2020. nov. 1. 12:15
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hivatkozz a régi védőnődre is. Biztos őt is meg fogjak kérdezni.
2020. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
A védelembe vétel azt jelenti, hogy a gyámügy kötelez rá, hogy együttműködő legyél, ennél többet nem jelent. A védőnő viselkedése nonszensz, mindenképpen panaszt tennék a felettesénél. Nekem sok védönöm volt, mindegyik felhívott, megbeszéltünk egy időpontot, soha nem jöttek megbeszélés nélkül és nem is kellett otthon várnom őket napokig.
2020. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

Kinyomtatod szépen a levelezést, megmutatod a gyámügyesnek. Elmeséled, mi történt. Nem fogja védelembe venni a gyereket, ha mindent rendben talál. Ne aggódj, nem érdekük, hogy akadékoskodó védőnők fals indokai miatt egy teljesen normális családot vegzáljanak.

Az eset lezajlása után én is szólnék a védőnőd főnökének a helyedben, mert tényleg kellemetlen helyzetbe hozott.

2020. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez... Érdekes védőnő... A kisfiam 10 hónapos volt, amikor másik helyre költöztünk tavasszal a vírus alatt. Az új védőnő azt mondta, hogy nem is látogathatnak. Az egy éves státuszon voltunk nála és ennyi. De a régi védőnő is mindig időpontra jött. Nemhogy a napot megmondta, de még azt is, hogy hány órára jön. Biztos, hogy panaszt tennék a felettesénél a helyedben.
2020. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%

Sikerült kifognod egy akadéskodó, b*unkó védőnőt. Nehogy már örökké 0-24-ben otthon kelljen vigyázban állni, mert lehet jön őfelsége...

Többször próbáltál belőle kiszedni egy nyamvadt időpontot, a válasz "majd". Az meg nem a kérdező hibája, hogy se szó, se beszéd egyszer csak beállít, mikor ők épp időre mennek egy vélhetően előre megbeszélt programra. Én se mondanám le az időpontomat, csak mert jött a védőnő. Szóljon, hogy mikorra várható kb, hogy jön, de emiatt biztos nem fogok egész nap otthon gubbasztani.

Én biztos panaszt tennék a felettesénél, ő nem volt képes többszöri kérésedre sem leegyeztetni egy nagyjábóli időpontot. Ezt mind mond el a gyámügyesnek, semmi gond nem lesz, nem fognak egy normális családdal b*aszakodni egy idióta védőnő miatt!

2020. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

En se lattam a mineket nyar ota. Onlime en toltom ki a statusz lapot. 65 eves, fel hogy elkapja

Nem volt olyan elotte h ne egyeztettunk volna ora percre mikor jon. En a kaputelefont is felrerakom ha nem varok senkit... Felolem is toporoghatott volna ott ,ha random jon.

2020. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
69%

Nekem kétfajta volt, az egyik előre szólt és akkor jött(de inkább nem jött), a másik random toppant be vagy ha nem voltam otthon felhívott, hogy hol vagyok, itt csenget nekem 5 perce... Nem beszéltük meg, nem is hallottam róla, de számonkért.


Egyébként szerintem jól csinálják, random látogatásokkal lehet legjobban belelátni az emberek életébe, a kirakat senkit nem érdekel, hogy arra az egy hétre visszakapcsoltatod az áramot, puccba vágod a lakást és mosolyogtatod a gyereket.. akinél gond van, azt csak random lehet rendesen kiszűrni. Engem is zavart, de tudtam, hogy oka van, rendetlenségben, rendelt kajával, felújítás alatt is beengedtem, egyszer a kádból szálltam ki, másszor a koszos ruhàt dobtam odébb a kanapéról, hogy le tudjon ülni.. egyszer akkor jött, mikor az egyik gyerek meghalt a filmben, amit néztem és épp sírtam..


El tudják kapni a pillanatokat..


Piszokság egyébként, hogy felnyomott a gyámügyön, az enyém is várt már jópárszor potyára a háznál, de egyszer se nyomott fel. Ő jön random, vállalja, hogy akkor pont nem jó, majd 1/10ből otthon lesztek és ráértek.


Azt kellett volna utolsó alkalommal, hogy “jöjjön gyorsan nézzen körül, megvan a ház bent is, de beszélgetésre nézzünk másik alkalmat, mert most sietnünk kell”.

2020. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
59%
19-nek igaza van amúgy. Persze idegesítő dolog, de mindenki háborog ha bántalmazás van, hogy hol volt a védőnő. De amúgy meg csak akkor jöjjön amikor készülünk rá és kirakat van. Bántalmazás nem csak a putriban van. Kiszűrni meg nem lehet ha mindig előre szólnak, hogy hé jövünk.
2020. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!