Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz most,mit tegyek? Az...

Mi lesz most,mit tegyek? Az új védőnő nem tudott kijönni családlátogatásra.

Figyelt kérdés

Új helyre költöztünk. A gyerekorvosnál megkaptam a védőnő telefonszámát.

Felhívtam elmondtam h most költöztünk ide a régi védőnő mondta h be kell jelentkezni. Mondta h najd vmikor kijön családlátogatásra és megbeszélünk mindent. Ennek már fél éve.


Volt hogy utólag kaptunk üzenetet higy keresett volna de nem voltunk otthon. Vissza irtam hogy mikor tudjuk pótolni. Irt egy dátumot ami nem volt jó,jeleztem neki. Válasz majd keres. Utólag hív ír hogy mi hol voltunk csengetett.

Hát nekem minden egyes alkalommal otthon kell ülni várni hátha jön?

Utoljára pont indultunk el itthonról mikor jött. Kérdezte bejöhet e mondtam neki ne haragudjon egy másik alkalommal jöjjön mert mi most indulunk és így is késésbe vagyunk. Mondta h ő már többször volt itt de mi sose engedjük be. Kértem hogy jelezze mikor jönne akkor úgy alakitom a napot hogy biztosan itthon legyünk.


Most jött egy levél hogy a gyermeket védelembe veszik mert nem müködünk együtt a védőnői szolgálattal. Mit tegyek most?

Nem tudtam hogy mindig itthon kell várni hátha most jön a védőnő.

A régivel soha nem volt gondunk


2020. nov. 1. 10:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
szia. családsegítős vagyok. A védelembe vétel nem úgy van, hogy hopp, védelembe veszik, hanem lesz egy tárgyalás. Mi van a leveledben pontosan? Meghívó, határozat..? A VV-hez elsőkörben ki fog menni egy esetmenedzser környezettanulmányt készíteni. Akkor neki is megmutathatod, hogy te kommunikálsz a védőnővel. Nem igazán értem, miért csinálja ezt. Persze, nem kell bejelentkezzen, de azért ez kissé durva, hogy egyből jelzést tett... nekünk ilyenkor első körben szólnak, mi is felkeressük a családot, akár a védőnővel együtt is, nem egyből jelzést tesznek... na mindegy. Én úgy gondolom, ha tényleg csak ennyi volt a háttérben, akkor nincs okod félni. Esetleg hívd fel a gyámügyi ügyintézőt, akitől kaptad a levelet (bal felső sarokba oda van írva, ki küldte név szerint), és kérd meg, hogy kérjen véleményt az előző védőnőtől is
2020. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok a fejleményekre, majd írd meg mi történt kérdező.
2020. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!