Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hozzátok is bejön wcre a gyerek?

Hozzátok is bejön wcre a gyerek?

Figyelt kérdés
Mit mondok neki ? Nagydolgot elötte csináljátok?

2021. jún. 29. 17:00
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem jön be. Ahogy anno mi se mentünk be a szüleink után. Eleve nem ülök ott 20 percig (ja, az az én férjem szokása is, mert ott telózik), szóval gyorsan elintézem. Addig megy a járókába. Mivel sose vittem be magammal, nem is üvöltött soha ha öt percre eltűntem.
2021. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
82%

:) az én férjem is ott nyomja a telót. Szoktam neki mondani hogy ki ne költse, nem nevelem fel azt is. 💩

Amúgy lehet egy kisebb gyerek még nem annyira zavaró de pl nálunk van egy 4 és egy 2 éves és ha a kicsi bejonne, akkor a nagy is biztosan szeretne csatlakozni a családi találkozóhoz, azt meg nem, nem, és nem. Persze én megértem hogy van akit nem zavar, de engem azért is, mert kb 0.75nm a budink és a bejárati ajtóval van éppen szemben a lakásunkban.. konkrétan, ha bejön 2 gyerek az úgy lehetséges, hogy ki van nyitva az ajtó nálunk és mivel kb onnan 80cm-re (nyilván az ajtón túl) már a lépcsőház van, így kicsi ellenerzesem támad attól, hogy a szomszédok is hallhatják az egész (szamomra borzalmasan morbid jelenetet) meg ha nem is hallják, akkor is.. nem tudom.. nekem ez fúj

2021. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
55%

2 éves gyerek, bejön. Fél egyedül, mindenhova utánam jön, másrészt jobb is, mert ha egyedül van pl. a másik szobában egy pillanatra is, mindig csinál valami olyat amit nem szabad. Nem zárom ki a fürdőből, mert nekem "dolgom van".

Annyit szoktam csak, hogy nem mutogatom magam, hanem úgy ülök le meg kelek fel a WC-ről, hogy ne lásson sok mindent.

2021. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
27%
Ne lásson.. hagyjuk már, előtte szærsz. Akkor már sztem tökmindegy lát-vagy sem.
2021. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
89%

#12 Bocsi, ezt most elképzeltem :D

Nem tudom én nem tartottam jó ötletnek soha hogy bejöjjön, vagy bemásszon mert még járni nem tud. PLusz úgy vélem ha nem bír ki 5 percet nélkülem az nem normális dolog. #11 voltam

2021. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
86%

:) ugye.. 🤭 volt olyan, hogy ott tronoltam, gyerek kib szta az ajtót.. ugye nem érem el ülve. Maradt nyitva.. és fél perc múlva hallom ahogy jön a NetPincér a szomszédba és hozza a kaját (persze a bejárati ajtó be van csukva csak ilyen tejuveges 😅 és mindent lehet hallani..) gyerek még kiabál hogy anyaaa kakil aannyaa kakil. Na szóval nálunk nem érdekel ha fel. (Egyébként nem fél.. mert nincs oka rá.. tudja hogy nem hagyom el.. elég erős a bizalom, hogy 5 percig túlélje a hiányzom...) Én meg lelkileg leszek sérült attól ha nem hagynak szærni se már.

12#

2021. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
35%
Tőlem az jön be aki akar, ha wc ni kell, akkor letojom ki mászkál ott.
2021. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
16%
8-as vagyok. Köszi a lepontozást, de csak kérdeztem. Az én anyámat tényleg. El sem tudom képzelni mondjuk, hogy ne pisilt volna bárki tizenévesen, sokáig kintmaradós estéken barátnővel bokorba, vagy szórakozóhelyen együtt. Pont a kölyköt kell bömbölni hagyni inkább. Csórik, egy hasmenős napon milyen lilára üvölthették magukat. Pukkadjatok meg. Csoda, hogy az ilyen fapnákba rakott valaki gyereket.
2021. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
67%

#18

Mert az jobb, hogy ott szagolja a f0st meg a sz4rt a gyerek? Hidd el, nem fog belehalni abba, hogy 5-10 percig anya nélkül kell majd lennie. De hát aki életképtelennek neveli a gyerekét, annak nem csoda, hogy beledöglik a gyerek...

2021. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
72%
8/18, soha nem sírtak, amíg wc-n voltam/vagyok, mert nem életképtelenek és képesek magukat elfoglalni. Kapaszkodj meg, még a tyúkólhoz is ki szoktam menni nélkülük tojást szedni és az alatt a 3 perc alatt sem vágnak eret. Sőt, akkor sem, ha futárhoz/postáshoz megyek ki a ház elé.
2021. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!