Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hozzátok is bejön wcre a gyerek?

Hozzátok is bejön wcre a gyerek?

Figyelt kérdés
Mit mondok neki ? Nagydolgot elötte csináljátok?

2021. jún. 29. 17:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
86%
Azért az nem mindegy, mekkora gyerekről van szó. 1-2 évesen még simán volt, hogy utánam jöttek, hívni nyilván nem hívtam őket, de nem is csináltam belőle gondot, ha valamelyik utánam jött. Három éves korukra már mindkettő megertette, hogy nem szeretnék ilyenkor társaságot.
2021. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
84%
Igyekeztem elkerülni, hogy bejöjjön, többnyire sikerült is. De bevásárlóközpontban pisiléshez bevittem a fülkébe kB 4 éves koráig, nem akartam egyedül kint hagyni. De csak akkor, ha más családtag nem volt velünk. Ha volt, akkor értelemszerűen kint hagytam vele.
2021. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
6%
Nem mondtam, hogy lelkisérült lesz. Azt kérdeztem, hogy akkor sem mehet-e be, ha ordít, stb. Sem nem én kezdtem egyből életképtelenezni más gyerekét, meg nyomizni. Írtam, hogy leszrom, hogy ki kivel szrik, arra voltam kíváncsi, hogy hagyjátok-e akkor is bömbölni, ha esetleg bömböl. Nyilván hozzám is csak akkor jön be, ha amúgy sírna. De bejöhet. Ennyi történt. És igen, lekölyköztem őket, szörnyű. Még mindig jobb, mint azok a jelzők, amit az enyém kapott. Szóval bocs, hogy viszonzom a szívességet. Abszolút nem vagyok irigy arra, hogy egyedül ültök a wc-n 5 percet, nektek ennyi az énidő, vagy nem tudom. Lehet, hogy hozzám se jöhetne be, ha csak ennyi jutna, de hát van apja is, gondolom a tieiteknek is. És ebből a gyerekemet minősítő stílusból meg igenis csak arra tudtam következtetni, hogy az ilyen mackónadrágos, tenyerestalpas, óbégató asszonyok pattognak itt, akiknek ugyanolyan szr hallgatni, ha az ajtó előtt üvölt a kölyök, de hát ez van. Engem nem érdekel, hogy nem engeditek be, az sem, hogy miért. Viszont gyönyörűen butatkoztatok ti is. Sosem mondtam, hogy jobb vagyok nálatok, de hogy ti csapatban támadtok neki az embernek, csak azt mutatja, hogy ti mennyivel lejjebb vagytok, mint az, amit gondoltok, hogy én hol vagyok. Nekem nincsenek belső bizonytalanságaim a dologgal kaocsolatban, de nektek láthatóan igen. Ez nekem elég. A ti kis belső nyomorotok. Na, attól aztán nem lesz egy nyomi a kölyök, mi? Észre se vennétek...
2021. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
76%
34, én eddig nem szálltam bele a vitába, a WC dolgaimat a gyerek nélkül szeretem megoldani, és eddig sikerült is. Nem gond, ha másnak nem probléma, hogy beengedi, pl hogy tanuljon, őt meg nem zavarja. De: ha én egyedül szeretem intézni a dolgaimat, az, hogy ő ordít, hogy be akar jönni, az pont egy ok arra, hogy ne engedjem be. Azaz ne engedjek a hisztiznek, és kijelöljem a határaimat. Ha valakinek a határaiba belefér, persze engedje, ha valakinek csak a pisilés, ok, de az, hogy hisztivel lerombol egy olyan határt, ami az én szempontokból fontos, azt nem engedem. Bírja ki a járókában azt a 2-3 percet.
2021. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
83%
Az én két gyerekemnek személy szerint szintén van apja, olyannyira, hogy heti 3-4x járok edzeni, elmegyek barátnőzni, ha épp úgy van, sőt kettesben is van programunk az említett apukával, mert a büdös kölköknek még nagyszülei is vannak. Szerintem bőven elég az énidőm. És ennek ellenére SEM jöttek be velem soha kakilni. Érdekes gondolatmenet mindenesetre, hogy biztos az az ősanya, aki nem engedi be a gyereket, mert amúgy nincs magára ideje, és azzal az 5-10 perc sz.rással akarja ezt kompenzálni... Az véletlenül sem fordulhat elő, hogy szimplán nem vágyom társaságra (a saját gyerekemére sem) a sz.rszagban, vagy épp miközben a véres tampont húzom ki magamból (már bocsánat). Ez kb olyan, mint a meztelenkedés egymás előtt. Van akinek belefér, hogy pucéran jönnek-mennek a családtagok a lakásban, van akinek meg nem.
2021. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
84%

34, vegyél már vissza. Senki nem szólt hozzád egy rohadt szót sem te mentél itt mindenkinek hogy pukkadjanak meg, meg társai. Az utóbbi kommentedet meg nem is minősítem a tenyeresralpassal meg egyebekkel amiket ideokádtál.

Igazából mindenki szépen leírta amit akart, amíg te meg nem jelentél.

Ne menjünk már bele abba ki vagdalkózik, meg ki a tenyerestalpas.

Te az a tipikus mindenki hülye csak én csinálom jól mammer vagy, aki instant agyfszt kap ha más vélemény is van mint a tiéd. És ne kezd újra, hogy téged nem érdekel. Dehogynem érdekel, nem véletlenül kezdtél itt szitkozódni ebben a proli stílusban.

Vegyél be nyugtatót.

2021. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
85%

"Nem mondtam, hogy lelkisérült lesz. Azt kérdeztem, hogy akkor sem mehet-e be, ha ordít, stb."

"Engem nem érdekel, hogy nem engeditek be, az sem, hogy miért."

- Picikét ellentmondásos vagy, kaksi-maksi!


"És ebből a gyerekemet minősítő stílusból meg igenis csak arra tudtam következtetni, hogy az ilyen mackónadrágos, tenyerestalpas, óbégató asszonyok pattognak itt, akiknek ugyanolyan szr hallgatni, ha az ajtó előtt üvölt a kölyök, de hát ez van."

- Kepzeld, ha üvölt a gyerek, akkor se engedem be. Na ehhez mit szólsz? Azt az 5 percet kibírja.



"És igen, lekölyköztem őket, szörnyű. Még mindig jobb, mint azok a jelzők, amit az enyém kapott."

- Senki nem írta, hogy a gyereked életképtelen, tanuld meg értelmezni a szöveget. Azt írtam, hogy én nem nevelem életképtelennek. Olvasd vissza!


"Abszolút nem vagyok irigy arra, hogy egyedül ültök a wc-n 5 percet, nektek ennyi az énidő, vagy nem tudom."

- Tudod mi van akkor, amikor valaki kifogy az érvekből? Elkezd személyeskedni. És te most ezzel a mondatoddal pont azt teszed.


"Sosem mondtam, hogy jobb vagyok nálatok, de hogy ti csapatban támadtok neki az embernek, csak azt mutatja, hogy ti mennyivel lejjebb vagytok, mint az, amit gondoltok, hogy én hol vagyok."

- Éhes disznó makkal álmodik. Nem támadunk csapatba, azt a hozzád hasonló anyam0csk0k szokták, csupán most zavar téged, hogy egyedül maradtál, mindenki lepontoz.


"Nekem nincsenek belső bizonytalanságaim a dologgal kaocsolatban, de nektek láthatóan igen."

- Tényleg? Csak akkor nem tudom, hogy ki kezdett itt el nagyképűsködni, hogy ő mennyivel jobb, hogy a sz4rt szagoltatja a gyerekével, és milyen rossz az, aki nem szagoltatja a cifra f0sást a gyerekével.


"A ti kis belső nyomorotok. Na, attól aztán nem lesz egy nyomi a kölyök, mi? Észre se vennétek..."

- Mondja az, aki a gyerekével sz4rik, f0sik, tampont cserél a jobb lelki világ és anya-gyermek szimbózis érdekében.

Csak nem szorulásod van és azért vagy ilyen kis mufurc?

2021. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, de fájt ez nektek. Agyérgörcsöt ne kapjatok már. Imádom hergelni az ilyeneket, mert annyira nincs életük, hogy ugranak.
2021. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
79%
Változatlanul: te kötöttél bele másokba ergo ugrottál. A kutya nem szólt hozzád. De rájöttem ez volt a cél, az 5 perc figyelem. Élvezd ki Mucus, aztán mehettek családilag kakkantani egyet, az jól lenyugtat majd meglásd 🙂🙂
2021. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Szeretsz ismeretleneket hergelni a neten, de nekünk nincs életünk 😃😃😃
2021. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!