Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hozzátok is bejön wcre a gyerek?

Hozzátok is bejön wcre a gyerek?

Figyelt kérdés
Mit mondok neki ? Nagydolgot elötte csináljátok?

2021. jún. 29. 17:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
58%
8as osanyunak uzennem: enyéim nem sírnak. Én nem a valagamban nevelem fel oket..
2021. jún. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
83%

Hát nálunk sűrün van velem. De nagyobb fürdő, addig tesz-vesz pakolászik, de látom. Sokat vagyunk kettesben. Vagy nyitva hagyom az ajtót es akkor belátok a szobába. Nem nagyon merem egyedül hagyni, kicsit nagyon huncut. Ha itthon van a ferjem, vagy ha idősebb lesz nincs, nem lesz ez.

1 éves

2021. jún. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
23%
A kutya se hiszi el, hogy egyikőtök gyereke se sírt sosem, ha nem mehetett utánatok, vagy nem talált. Nem ettől lesz életképtelen. De ti tudjátok. Ha ettől a valagamban nevelem, akkor ott.
2021. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
37%

Bejön. Ès mit mondok neki? Azt, hogy amit ő a pelenkàjàba csinàl azt mi màr a wc-be.

Ennyi. Nem kell tùlbonyolìtani.


A gyerekem 5 percet nincs el egyedül, főleg, ha màsik szobàban vagyok. Mindent el lehet neko magyaràzni a korànak megfelelően.

2021. jún. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
71%

Nem, mivel nem vagyok a p1cs4jába állandóan. Ha sírna is, akkor se jőhetne be.

És nem kell elhinned. Azért mert te nyomit nevelsz a gyerekedből, aki f1ngani se képes nélküled és inkább megfullad a sírástól, mint hogy levegőt kell vennie anélkül, hogy ne veled szagolná a büdös sz4rszagot és ne nézhetné veled együtt, hogy húzod ki magadból a tampont, az a te hibád.

2021. jún. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
68%
#18 de áruld már el mit toporzékolsz? Neked nem mindegy ki kakil a gyerekkel meg ki nem? Pukkadjatok meg 🤣🤣 mi vagy te egy ovodás? Mondjuk ahol anyu egy dedós a gyerektől se lehet sokat várni.
2021. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
0%
De egyébként teljesen mindegy, hogy ki szrik gyerekkel és ki nem, csak feltettem pár kérdést, és gondolom szarul esett mégis csak, hogy ott üvöltött nektek, aztán indult a kollektív sárdobálás. Ez megintcsak nem engem minősít.
2021. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
85%

18as én nem tettem a "kölyködre" megjegyzést.


Szerintem akarmennyire szeretnéd belénk beszélni, hogy akkor, ha valaki egymaga hagyja a gyereket (amíg szærik, azaz) kb. 5 percig, és a gyerek ezidő alatt netán sírva fakad akkor már attól tuti lelkileg sérült lesz és mi tuti tekintélyelvű nevelést alkalmazunk ORDITVA. Nem írod le, de azt gondolod, hogy te és a te általad menedzselt anya-gyermek kapcsolat a legeslegjobb (számotokra nyilván az is) és az egyetlen "helyes" és mindenki számára elfogadható forma. Megsugom: nem. Sőt gyereke válogatja. Az elsőszülöttem egy kis csüngő maki. A második pedig egyáltalán nem. Az elsőt én is a valagamban neveltem fel. ;) Persze nekem ő így tökéletes de ettől még sokkal kevésbé önálló, mint a másodszülöttem. Nála már tudtam, hogy nem lesz semmi baja ha nem kézenfogva kulázunk és bármennyire is hihetetlen, (és újra felhívnám a figyelmet.. nem minden gyerek egyforma) az én gyerekem már simán másfél évesen is megértette, hogy ha én a wcre megyek akkor ő kinn vár. (Amúgy látom a babakameran, szóval még csak én sem kell hogy rettegve szærjak.. mert látom amit csinál közben és ha kell pattanok)

Lepjel ki a saját kis vilagodbol és lásd be, hogy attól nem lesz senki ordito / bántalmazó /szær akármilyen szülő azért mert nem úgy csinálja mint te. Nyilván van egy gyereked és te vagy az igazi mestere az anyasagnak.. tudjuk tudjuk.

2021. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
83%

Aki le "kölykezi" más gyerekét az ne adjon már illemórákat. Attól hogy más nem wc zik a gyerekkel még nem kölyke van. Mellesleg hányinger a gyerekre cifra megjegyzést tenni csak mert a szülő olyan választ adott ami neked nem ízlik. Bár sokat elárul rólad, hogy te egy ilyen dolgon így ki tudsz akadni, meg paffogsz.

Gondolom a gyerekeiddel sem bánsz szebben akkor is ha te olyan menő vagy hogy előttük szarsz.

2021. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
85%

#27

Szerintem meg inkább te vagy irigy azokra, akiknek van napi 10 percük a "kölykük" nélkül, még ha az csak egy sz.rás is. Máskülönben képes lennél felfogni, hogy a gyerekünk NEM ordít amíg mi wc-n vagyunk, de nem tudod, újra meg újra ezzel jössz. Gondolom ez az egy kapaszkodód van ebben a vitában, hogy ha már mások eljutnak egyedül wc-re, akkor azzal jössz, hogy jóóó, de bezzeg a te gyereked nem sír, amíg végzed a dolgod, az övék meg biztos üvölt, tehát te csakazértis jobban csinálod.

2021. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!